d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bezsennosc I Problemy Ze Snem
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 6 2025 09:58pm
Tez nie mozecie spac w pelnie? Mam tak od dziecka, kara w chuj jak czeba wstac do pracuni :zzz:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2025 10:02pm
Moje problemy ze snem tyczą się tego, że ktoś mnie atakuje, jakieś zmory czy inne dziwne i niestworzone rzeczy. Ludzie raczej nie mają takich problemów jak ja, to nie spotyka większości osób. Budzę się w nocy, bo ktoś stoi nade mną. Tutaj nie jest przeszkodą w sumie nawet kawa, z nią bym się trochę pomęczył, ale bym zasnął, a piłem dziś późno ostatnią.

This post was edited by fafnirek on Aug 6 2025 10:04pm
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 6 2025 10:07pm
Moje problemy ze snem tyczą się tego, że ktoś mnie atakuje, jakieś zmory czy inne dziwne i niestworzone rzeczy. Ludzie raczej nie mają takich problemów jak ja, to nie spotyka większości osób. Budzę się w nocy, bo ktoś stoi nade mną. Tutaj nie jest przeszkodą w sumie nawet kawa, z nią bym się trochę pomęczył, ale bym zasnął, a piłem dziś późno ostatnią.


Masz paralize senne, to typowe co opisujesz - zgaduje ze nie mozesz sie wtedy poruszyc kiedy ta blizej nieokreslona postac stoi nad toba
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2025 10:09pm
Masz paralize senne, to typowe co opisujesz - zgaduje ze nie mozesz sie wtedy poruszyc kiedy ta blizej nieokreslona postac stoi nad toba


Ja mówię o czymś innym, paraliże senne są raczej powszechne i już u mnie nie występują. Miałem to może z 3-4 razy w życiu, jeszcze jak do liceum chodziłem.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 6 2025 10:11pm
Ja mówię o czymś innym, paraliże senne są raczej powszechne i już u mnie nie występują. Miałem to może z 3-4 razy w życiu, jeszcze jak do liceum chodziłem.


To nie wiem za bardzo ocb musisz to dokladniej opisac to sa mary senne?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2025 10:15pm
To nie wiem za bardzo ocb musisz to dokladniej opisac to sa mary senne?


Mógłbym to opisać, ale ogólnie wstydzę się o tym pisać, bo zaraz ktoś pomyśli, że jestem wariatem, a ja po prostu widzę pewne istoty/stworzenia, które są dla innych ludzi niewidzialne i one mnie dręczą.
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 6 2025 10:31pm
Jak miałem problem z zasypianiem to waliłem jednego browara przed snem i zawsze pomagało
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2025 10:32pm
Jak miałem problem z zasypianiem to waliłem jednego browara przed snem i zawsze pomagało


Niektórzy robili w podobny sposób, ale palili zioło przed snem.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 6 2025 10:36pm
Jak miałem problem z zasypianiem to waliłem jednego browara przed snem i zawsze pomagało


Alkohol pomaga tylko na poczatku pozniej dziala stymulujaco
Nie pale ziola ale kupilem se te olejki cbd na sen i niewiele to pomagalo i smakowalo jka guwno
Po jaraniu nic sie nie sni podobno, lipa!
Member
Posts: 71
Joined: Aug 5 2025
Gold: 4,000.00
Aug 7 2025 01:50am
Jak miałem problem z zasypianiem to waliłem jednego browara przed snem i zawsze pomagało


musialbym z 12 wypic
Go Back To Polska Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll