d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czy Mieszkasz Za Granica?
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Aug 5 2025 02:21am
Boskie pytanie b)
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 5 2025 02:27am
Zgadza się drogi kolego jestem obywatelem świata B)
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 5 2025 03:13am
nie, ale chcialbym sie wyprowadzic np do Watykanu B)
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 5 2025 03:13am
Polska
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 5 2025 03:14am
Polska biało czerwone zawsze w serduszku
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 5 2025 03:30am
Tak na slasku
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 5 2025 03:45am
Poranne zorze poranne zorze
Gdy idę w Sopocie nad morzem
Po plaży brudno piaskowej
Bałtyk śmierdzi ropą naftową
Poranne chodniki
Gdy idę nie rozmawiam z nikim
Jak jest w niedzielę nad ranem
Po sobotnich balach chodniki zarzygane
Polska
Mieszkam w Polsce
Mieszkam w Polsce
Mieszkam
Tu tu tu tu
Koncerty popołudniowe
Pełne bez mózgów w służbie porządkowej
Patrzą wokoło bo swędzą ich ręce
Kochają bić coraz więcej i więcej
Znowu pozorne przygody
Gdy wchodzę na kamienne schody
Zaczepia mnie pijanych meneli wielu
Jutro spotkają się w kościele
Polska
Mieszkam w Polsce
Mieszkam w Polsce
Mieszkam
Tu tu tu tu
Nocne sklepy z mlekiem
I ja patrzę co się dzieje pod sklepem
Tłum przystawia komuś do twarzy pięści
Żądają dla niego kary śmierci
Znowu poranne pociągi
Ja stoję i patrzę na mundurowe dziwolągi
Czy byłeś kiedyś w Kutnie na dworcu w nocy
Jest tak brudno i brzydko
Że pękają oczy oczy oczy
Polska
Mieszkam w Polsce
Mieszkam w Polsce
Mieszkam
Tu tu tu tu
Nocne sklepy z mlekiem
I ja patrzę co się dzieje pod sklepem
Tłum przystawia komuś do twarzy pięści
Żądają dla niego kary śmierci
Znowu poranne pociągi
Ja stoję i patrzę na mundurowe dziwolągi
Czy byłeś kiedyś u nas na dworcu w nocy
Jest tak brudno i brzydko
Że pękają oczy oczy oczy
Polska
Mieszkam w Polsce
Mieszkam w Polsce
Mieszkam
Tu tu tu tu
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 5 2025 03:57am
Planuje sie przeniesc bo zydzi rzadza polska
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 5 2025 04:07am
Planuje sie przeniesc bo zydzi rzadza polska


Nie rzydołaki, a zdrajcy wszelakiej maści. :(
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 5 2025 05:29am
Jestem na emigracji, ale niedługo wracam B)
Go Back To Polska Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll