d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powstanie Warszawskie
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,840
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 1 2025 09:01am
nie zapomnijmy o bohaterach [*]
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 1 2025 09:08am
Cześć i chwała bohaterom :hail:
Member
Posts: 34,195
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 1 2025 09:08am
:thumbsup:
Member
Posts: 30,840
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 1 2025 09:17am
ciekawe co w tamtych czasach bym robił. w kamasze raczej by mnie nie wsadzili ale może zostałbym łącznikiem B)
Member
Posts: 13,447
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 1 2025 09:17am
:hug:
Member
Posts: 37,070
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 1 2025 09:22am
Właśnie z pracy wracałem i wyły syreny. Myślałem, że to jakaś burza i znowu będzie zalewać
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 1 2025 09:22am
Właśnie z pracy wracałem i wyły syreny. Myślałem, że to jakaś burza i znowu będzie zalewać


No u mnie też syreny wyły.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 1 2025 09:26am
Dzisiaj, 1 sierpnia, o godzinie 17:00 w ramach upamiętnienia 80. rocznicy Powstania Warszawskiego, zawyją syreny alarmowe w całej Polsce. Będzie to sygnał minutowy, upamiętniający godzinę "W", czyli moment rozpoczęcia powstania.
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Aug 1 2025 09:27am
robilem szame,stalem w kuchni,liczy sie?
Member
Posts: 663
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Aug 1 2025 09:39am
Dzisiaj, 1 sierpnia, o godzinie 17:00 w ramach upamiętnienia 80. rocznicy Powstania Warszawskiego, zawyją syreny alarmowe w całej Polsce. Będzie to sygnał minutowy, upamiętniający godzinę "W", czyli moment rozpoczęcia powstania.

U mnie te kurwie wyją na okrągło, jakby nas ruskie już bombardowali. Ostatnio nawet o 3 nad ranem je włączyli. Rozumiem, że muszą to czasem testować, ale pora była naprawdę przegięciem.
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll