Dzisiaj, 1 sierpnia, o godzinie 17:00 w ramach upamiętnienia 80. rocznicy Powstania Warszawskiego, zawyją syreny alarmowe w całej Polsce. Będzie to sygnał minutowy, upamiętniający godzinę "W", czyli moment rozpoczęcia powstania.
U mnie te kurwie wyją na okrągło, jakby nas ruskie już bombardowali. Ostatnio nawet o 3 nad ranem je włączyli. Rozumiem, że muszą to czasem testować, ale pora była naprawdę przegięciem.