Nadawałoby się na siga.
dobry pomysł ale na razie wole kredensa w kuble na śmieci patrzącego na mnie z podziwem bo wybitnie dosadnie odwzorowuje stan faktyczny
jakie to góry proszę Pana? :rolleyes:
to było z trasy na Giewont, to Dolina Strążyska
This post was edited by RedGentooHat on Jul 30 2025 07:53am