telefon jak telefon, nie ma co zadroscic, tzn nie ty, ale są tacy którym dupa pęknie :wub:
A to spoko, ja mam ten sam tel od 3 lat pewnie tez zmienie jak juz zdechnie
Fajnie ze UE wprowadzila zakaz dla chinczykow dla telefonow ktorych zycie przewidywane jest na krotsze niz 2 lata, to juz byla przesada lekka a ze ulomek zawsze pojdzie po nowego ajfonika bo inni maja