Kawę pije akurat to poka misiowi to zobaczy
Kawę pije akurat to poka misiowi to zobaczy
najebanty jestem akurat to poka cbxowi to zobaczy
mmam to w dupie akurat pokaz murlokowi to zobacz y
2:29
To ten co waży 4x więcej od żonki?
yep
Od lat śledzę poczynania zarówno jego jak i Eddiego Halla i podziwiam obu panów :thumbsup: Thor to kozak- w 5 lat pobił rekord martwego ciągu, podnosząc 501kg, zrzucił kilkadziesiąt kilo, żeby spuścić Hallowi wpierdol w walce bokserskiej, po czym znowu wjechał na masę i podniósł 505kg jakby to było nic. 510 pęknie jeszcze w tym roku
No beke miałem właśnie, że dźwignął to z tak zwanym palcem w d, a eddie krew, wszczons musku itd. ogólnie słaby
