d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Alkohol To Zuo
12310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 26 2025 02:00pm
Wylałem drinka na biurko/podkładkę pod myszkę i klawiaturę. Raz dwa zacząłem ogarniać i zbierać ciecz ręcznikiem papierowym. Podczas intensywnego wycierania wyjebałem drinka drugi raz i zalałem podkładkę (znowu) i myszkę, scroll przestał działać :(

Jak żyć?

/z tego wszystkiego poszedłem do żabki po 200ml soplicy wiśniowej i kolkę zero coby drinków więcej narobić

This post was edited by SimSimSalabim on Jul 26 2025 02:01pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 26 2025 02:04pm
Nie piję ponad miesiąc i to może się po niedzieli, jak już będę w domu szybko zmienić.
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 26 2025 02:08pm
Nie piję ponad miesiąc i to może się po niedzieli, jak już będę w domu szybko zmienić.


Nie rób tego. Pierdol to gówno. Walczę od ~3 lat żeby rzucić do ścierwo doszczętnie a i tak zawsze znajdzie się powód na wypicie.
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Jul 26 2025 02:10pm
Nie rób tego. Pierdol to gówno. Walczę od ~3 lat żeby rzucić do ścierwo doszczętnie a i tak zawsze znajdzie się powód na wypicie.


obyś nie skończył na dnie w butach z żel-betonu
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 26 2025 02:11pm
Nie rób tego. Pierdol to gówno. Walczę od ~3 lat żeby rzucić do ścierwo doszczętnie a i tak zawsze znajdzie się powód na wypicie.


Kusi coraz mocniej i bardziej i się po prostu boję tego, że żeby zbić ciśnienie kupię sobie setkę, albo nawet i 200. Tylko to na pewno zaowocuje tym, że będę chciał się napić codziennie.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 26 2025 02:11pm
Kolejny trzezwy weekend here 😊 tzn ujebalem sie ino 😅
Member
Posts: 11,307
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 26 2025 02:16pm
Nie pijcie wudki
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 26 2025 02:22pm
obyś nie skończył na dnie w butach z żel-betonu


Nie dotykałem Twojej rodzicielki, może tak nie skończę :ph34r:

Kusi coraz mocniej i bardziej i się po prostu boję tego, że żeby zbić ciśnienie kupię sobie setkę, albo nawet i 200. Tylko to na pewno zaowocuje tym, że będę chciał się napić codziennie.


Yep znam ten uczuć. Ostatni tydzień miałem przejebanie ciężki pod kątem emocjonalnym ale i fizycznym. Dzisiaj w końcu wróciłem na chatę + jutro wolne = skusiłem się na drinkowanie. Chuj w to że teraz jest fajnie. Moralniak będzie jutro + słabsza forma przez kolejne parę dni (ćwiczę całkiem sporo). Żeby nie pewne obowiązki to bym jutro leciał dalej w %, ale nie mogę i mam wstępnie ustawiony dzień.
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 26 2025 02:23pm
Kolejny trzezwy weekend here 😊 tzn ujebalem sie ino 😅


Ćpałeś?

Nie pijcie wudki


Nie tykam 40%. Jak już to browarek albo drinki z tych smakowych 'wódeczek' a one 25-28%.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 26 2025 02:24pm
Ćpałeś?



Nie tykam 40%. Jak już to browarek albo drinki z tych smakowych 'wódeczek' a one 25-28%.


Nope
Go Back To Polska Topic List
12310Next
Add Reply New Topic New Poll