musi z multisa postować jak chla, szkODA maina
oby to były dwa tyg nie dłużej, tęskno!!!!!!!!!
Już postuje na multisie

No niestety.. jeśli będziesz robił to co zawsze - bedziesz dostawal to co zawsze. :(
Chyba ma większy problem, niż ja. Albo ja swojego po prostu nie dostrzegam, lub wydaję mi się, że on nie istnieje..