d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Muj Run Prosze Ocenic
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42
Joined: Jul 21 2025
Gold: 4.90
Jul 24 2025 02:31am
Kruwki, Chrabina, Andariel, Ten chlop z sanktuarium w akt 2, mefisto, pindel.

Powrut gra druga.

Pindel, mefisto, ten chlop z sanktuarium akt 2, andariel, chrabina i kruwki.

Prosze o ocene.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 24 2025 02:35am
Dodaj eld+shenk tam też czasem leci cos spoko
Member
Posts: 42
Joined: Jul 21 2025
Gold: 4.90
Jul 24 2025 02:57am
Dodaj eld+shenk tam też czasem leci cos spoko


Zapamietam, moja czarodziejka ma tszy dni
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Jul 24 2025 03:06am
musisz siedklisko zua wyczyścić, tam dobrze dropio

mi tam runa Hel ostatnio dropła jak coś

pozdrawiam cieplutko z rodzinkom
Member
Posts: 11,306
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 24 2025 03:21am
Krucuitko ze złem i
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 24 2025 03:30am
Nie najgorsza trasa, ciekawe czy ktoś tutaj akurat utrzymuje się z oceniania trasek B)
Member
Posts: 23,729
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 24 2025 03:55am
ocenic run chuj ze typ rzucil tylko mobkami ktore ubija,mordo daj filmik to ci pojade po rajtach
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 24 2025 04:02am
Że skrzynek koło kurast lecą hr
Member
Posts: 42
Joined: Jul 21 2025
Gold: 4.90
Jul 24 2025 04:30am
Że skrzynek koło kurast lecą hr


w kturych skszynkach ?
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 24 2025 04:47am
moj uklad na sciezce na 5.0 rundak fiflak fiflak salto lamane w tyl, lub druga sciezka salto w przod do rundaka salto w tyl i z rozbiegu salto do salta
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll