d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zrobilem 100 Runow Na Krowy P1 Ladder
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,807
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 23 2025 11:47pm
i spadly 2 male, ist i chujowy viper.

gdzie sie farmi w tej grze zeby wygrywac i byc bogaczem


jjak tak dalej pojdzie, to nigdy na jave nie ubiore infinity i bede mogl robic tylko krowy :mellow:

Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 24 2025 12:40am
Nie wiem dlaczego ludzie familia krowy. Nigdy mi tam nic nie poleciało dobrego, już wolałem cisnąć sanktuarium i diabełka. Szło szybciej i dużo lepszy loot mi się wydawał. Standardowo robiłem pindela, potem radę i mef, na koniec sanktuarium i diabolo. Jak szybko poszło to mi się zdarzyło odwiedzić andariel i jej bombołki :drool:
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jul 24 2025 01:35am
Nie wiem dlaczego ludzie familia krowy. Nigdy mi tam nic nie poleciało dobrego, już wolałem cisnąć sanktuarium i diabełka. Szło szybciej i dużo lepszy loot mi się wydawał. Standardowo robiłem pindela, potem radę i mef, na koniec sanktuarium i diabolo. Jak szybko poszło to mi się zdarzyło odwiedzić andariel i jej bombołki :drool:


Bo nie mają immunow
Member
Posts: 28,907
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Jul 24 2025 01:49am
czym to biegasz blizzka?
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Jul 24 2025 02:21am
nmzc byczQ

Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 24 2025 02:27am
czym to biegasz blizzka?


Chyba potężna amazonkao władająca oszczepami z prądem B)
Member
Posts: 42
Joined: Jul 21 2025
Gold: 4.90
Jul 24 2025 02:29am
Witam, jestem nowy jerzeli chodzi o Diablo II. Durzo czytam, durzo rozumiem, padl mi mal z chrabiny i spszedalem socket zadanie za ist. Jakis ziom dal mi 50 fg, bo jestem wporzo.

Dziekuje
Member
Posts: 10,807
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 24 2025 04:42am
Witam, jestem nowy jerzeli chodzi o Diablo II. Durzo czytam, durzo rozumiem, padl mi mal z chrabiny i spszedalem socket zadanie za ist. Jakis ziom dal mi 50 fg, bo jestem wporzo.

Dziekuje


wypeirdalaj tak to kazdy umie na forum sie zesrac za fg
Member
Posts: 10,807
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 24 2025 04:53am
Nie wiem dlaczego ludzie familia krowy. Nigdy mi tam nic nie poleciało dobrego, już wolałem cisnąć sanktuarium i diabełka. Szło szybciej i dużo lepszy loot mi się wydawał. Standardowo robiłem pindela, potem radę i mef, na koniec sanktuarium i diabolo. Jak szybko poszło to mi się zdarzyło odwiedzić andariel i jej bombołki :drool:


lightning buildami za duzo nie ma do farmienia, pit, krowy, shenk
chyba ze w pd2 tam arcane poszerzyli i duszki za mapą dalej dropią loot, nigdzie, nawet na travi barbem nie wydropilem tylu run co tam xd
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 24 2025 05:03am
Ale Depp zaczyna się od P3 czy tam P4 B) poniżej jest no drop bug B)
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll