Nie wiem dlaczego ludzie familia krowy. Nigdy mi tam nic nie poleciało dobrego, już wolałem cisnąć sanktuarium i diabełka. Szło szybciej i dużo lepszy loot mi się wydawał. Standardowo robiłem pindela, potem radę i mef, na koniec sanktuarium i diabolo. Jak szybko poszło to mi się zdarzyło odwiedzić andariel i jej bombołki :drool:
lightning buildami za duzo nie ma do farmienia, pit, krowy, shenk
chyba ze w pd2 tam arcane poszerzyli i duszki za mapą dalej dropią loot, nigdzie, nawet na travi barbem nie wydropilem tylu run co tam xd