d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czy Ktoś Z Was Chodzi Po Drabinie,
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 696
Joined: Dec 21 2021
Gold: 41.77
Jul 23 2025 04:20pm
W LS?
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Jul 23 2025 04:22pm
Kominiarz
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 04:22pm
Grałem w to przez rok i już mi się znudziło, został ostatni charm 30lvl 30dex, który sprzedaje już miesiąc i nie mam w planach wracania do tej gry. To się zrobiło nudne po pewnym czasie, zresztą ja grałem dla zarobku, a więcej w to włożyłem, niż wyciągnąłem.
Member
Posts: 696
Joined: Dec 21 2021
Gold: 41.77
Jul 23 2025 04:24pm
Grałem w to przez rok i już mi się znudziło, został ostatni charm 30lvl 30dex, który sprzedaje już miesiąc i nie mam w planach wracania do tej gry. To się zrobiło nudne po pewnym czasie, zresztą ja grałem dla zarobku, a więcej w to włożyłem, niż wyciągnąłem.


Spoko thx za odpowiedź
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Jul 23 2025 04:29pm
to jest to paintem rysowane?
Member
Posts: 696
Joined: Dec 21 2021
Gold: 41.77
Jul 23 2025 04:32pm
Jeszcze trochę to będzie orkiestra żab.
Na wszystkich sprzętach będą grały bez muzyki ^^

This post was edited by KrzychuD2 on Jul 23 2025 04:33pm
Member
Posts: 696
Joined: Dec 21 2021
Gold: 41.77
Jul 23 2025 04:33pm
Na czitach ^

This post was edited by KrzychuD2 on Jul 23 2025 04:33pm
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 23 2025 04:37pm
Ja gram codziennie po 9h
Member
Posts: 110,475
Joined: Apr 26 2010
Gold: 55.55
Jul 23 2025 04:40pm
Ja gram codziennie po 9h


:mellow:
Member
Posts: 8,702
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Jul 23 2025 04:42pm
to jest to paintem rysowane?


Ladder Slasher przenieśli z painta na Unreal Engine 5, teraz przypomina bardziej Cyberpunk 2077 na modach.
Mam nowego pc, a Chrome mi ledwo ciągnie tę gierkę, nie kłamię!!!
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll