d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Będę Grał W Gre
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 48
Joined: Jul 21 2025
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 22 2025 01:55am
Diablo r. Tak . Mam nowego łapka i muszę zagrać jak za dawnych czasów
Member
Posts: 13,447
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 22 2025 02:40am
to jest najlepsze, ludzie kupuja dojebany sprzet zeby grac w starocie
Banned
Posts: 48
Joined: Jul 21 2025
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 22 2025 02:47am
to jest najlepsze, ludzie kupuja dojebany sprzet zeby grac w starocie


Nic nie kupiłem znalazłem na śmietniku . Ja jestem cyganka nie było by mnie stać na nowy zakup
Member
Posts: 35,061
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Jul 22 2025 03:00am
to jest najlepsze, cyganie znajduja na smietniku dojebany sprzet zeby grac w starocie
Banned
Posts: 48
Joined: Jul 21 2025
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 22 2025 03:12am
to jest najlepsze, cyganie znajduja na smietniku dojebany sprzet zeby grac w starocie


W punkt
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 22 2025 06:33am
Ale postować już nie będziesz.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 22 2025 06:37am
Ale postować już nie będziesz.


Hot ip detected 👀😋
Member
Posts: 30,846
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 22 2025 06:57am
kup mi czako :drool:
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Jul 22 2025 07:05am
hindusi cyganów nie chcieli to ich wygonili, moderancja widać też...
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 22 2025 07:17am
pm mojego drogiego kolege po fri itemki od jego bota drogi kolego b)
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll