d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Energylandia
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2025 04:32am
Ktos z was byl? Pytam jak wrazenia i czy warto odwiedzic? Dodam ze bardzo lubie tego typu atrakcje i nie trzeba wiele zeby mnie namowic na takie rzeczy.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 18 2025 04:45am
Ja nie miałem okazji.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 18 2025 06:21am
Mam tam jakieś 70km a nie byłem az dobrze ze przypomniałeś o istnieniu energylandii może sie wybiorę w sierpniu 👀
Member
Posts: 13,434
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 18 2025 06:22am
mialem tam być ostatnio na kawalerskim ale uznaliśmy ze będziemy zbyt pijani po podróży z Łodzi i nas nie wpuszcza na atrakcje.
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 18 2025 07:31am
Z opini znajomych same pozytywy. Aby nie w weekend bo zajebiaszczo dużo ludzi i spore kolejki. :o
Member
Posts: 37,068
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 18 2025 09:23am
Byłem jakieś 2 lata temu, ale w połowie września, tak pod koniec sezonu i było całkiem fajnie. Kolejki były max 30 minut, więc tragedii nie było. W usa stało się po kilka godzin czasami. Park jest dosyć duży, w jeden dzień można nie zdążyć na wszystkim się przejechać, ale z drugiej strony dwa dni to tam za dużo. Spoko atrakcji i tak można sobie odpuścić
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 18 2025 09:35am
Nie byłem, polecam.
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Jul 18 2025 11:08am
W wakacje pewnie opór ludzi, co?
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 18 2025 11:10am
W wakacje pewnie opór ludzi, co?


Jak byłem to dużo ludzi
Member
Posts: 662
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Jul 18 2025 11:34am
Byłem tylko w Mirabilandii. To prawie to samo, nie?
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll