To papryczki z hurtowni, więc powinny być prawilne.
Nie mam zamiaru jeść surowej papryki, tylko zrobić z niej sos- koncentrat, który odpowiednio rozrobie bo zapoznaniu się ze smakiem.
Dotychczas najostrzejsza rzecz z jaką miałem do czynienia to habanero i wystrzeliło mnie z orbity, choć to było dawno i miałem znacznie mniejsza tolerancję na kapsaicyne
This post was edited by Pozdrawiam on Jul 13 2025 12:19am