d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tylko Wiatraki - Temat Oficjalny
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 8 2025 10:37am
Nadeszła ta pora roku, gdzie moje poddasze nagrzało się na tyle, że siedzenie przy komputerku sprawia mniej frajdy niż zazwyczaj. Od teraz będę musiał schładzać się siłą pchanego powietrza. Odpalam wiatrak.

Czy r/polska też odpaliła swoje chłodzące śmigła?
Member
Posts: 37,068
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 8 2025 10:40am
Wiatrak mnie tylko wkurwia, mieli ciepłe powietrze i ledwo chłodzi. Lata temu zainwestowałem w klimę i to najlepiej wydane pieniądze na mieszkanie ever
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 8 2025 10:41am
Wiatrak mnie tylko wkurwia, mieli ciepłe powietrze i ledwo chłodzi. Lata temu zainwestowałem w klimę i to najlepiej wydane pieniądze na mieszkanie ever


Wiadomix, klima>>>
Member
Posts: 30,822
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 8 2025 11:13am
19 stopni u mnie jest :mellow:
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 8 2025 11:22am
19 stopni u mnie jest :mellow:


Gdzie tak zimno?
Member
Posts: 30,822
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 8 2025 12:01pm
Gdzie tak zimno?


mazury. zapowiadają w nocy nawałnice :cry:
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 8 2025 01:40pm
Moje wieją już od dawna B)
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 8 2025 01:50pm
Na dachu mam deski 4cm wiec wyjebane w grad i deszcz byle nie wialo wcześniej miałem dachowke starego typu i po gradobiciu mialem sito z dachu i zalało mi wszystkie pomieszczenia masakra współczuję osobom które przez cos takiego przeszły tudzież beda przechodzic [*]
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 8 2025 02:41pm
Mam i ja wiatrak.

Wiatrak mnie tylko wkurwia, mieli ciepłe powietrze i ledwo chłodzi. Lata temu zainwestowałem w klimę i to najlepiej wydane pieniądze na mieszkanie ever


Wiadomix, klima>>>


Klima jak najbardziej OP, lecz w skrajnych przypadkach można zastosować pewien life hack:
"Aby wentylator chłodził zimnym powietrzem, można zastosować kilka trików. Najprostszy to ustawienie przed wiatrakiem miski z lodem lub butelek z zamrożoną wodą. Można również ustawić wiatrak tyłem do otwartego okna, aby zasysał chłodniejsze powietrze z zewnątrz."
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 9 2025 12:58am
Kiedyś miałem wiatrak, teraz mam klimę.
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll