Mam i ja wiatrak.
Wiatrak mnie tylko wkurwia, mieli ciepłe powietrze i ledwo chłodzi. Lata temu zainwestowałem w klimę i to najlepiej wydane pieniądze na mieszkanie ever
Wiadomix, klima>>>
Klima jak najbardziej OP, lecz w skrajnych przypadkach można zastosować pewien life hack:
"Aby wentylator chłodził zimnym powietrzem, można zastosować kilka trików. Najprostszy to ustawienie przed wiatrakiem miski z lodem lub butelek z zamrożoną wodą. Można również ustawić wiatrak tyłem do otwartego okna, aby zasysał chłodniejsze powietrze z zewnątrz."