dziękuje za uznanie
mniej kcal więcej ruchu, więcej białka, żadnych cukrów i mniej tłuszczy - w skrócie
co za pedalskie rady, wszystkie ida od razu do kosza bo sa chujowe i nieprzyjemne
dawajcie wiecej PRAWDZIWYCH rad dla czlowiela XXI wieku a nie jakiegos sredniowiecznego chlopa malorolnego