d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Drama Z Eustachym Złotówą
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,514
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Oct 17 2024 01:43pm
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 17 2024 01:45pm
zapytaj cos o fiflaku lub mukim pls
Member
Posts: 19,514
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Oct 17 2024 01:49pm
Quote (firstmurloc @ 17 Oct 2024 21:45)
zapytaj cos o fiflaku lub mukim pls


Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 17 2024 01:50pm
Dobry jest ten chat powiedz mu coś milego
Member
Posts: 16
Joined: Oct 16 2024
Gold: 0.00
Oct 17 2024 01:54pm
"Muki wącha pruki" :rofl:

przerażające ile takie AI wie
Member
Posts: 6,795
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Oct 17 2024 01:56pm
:mellow:
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 17 2024 02:16pm
Quote (Kupcia @ Oct 17 2024 09:50pm)


HAHA frajery teraz wiem kto zabil muki (kruki pomruki) ile jeszcze krwi sie przeleje (no ile) oglaszam żałobę w kturej płaczemy a łzami wycieramy ulice, kładziemy chodniki i tak zarabiamy pieniadze zeby WYKUPIĆ npantere


napisałbym tekst w stylu "ale jakbyś im nie odpisywał za każdym razem czy coś to by sobie dali spokój" ale doszedłem do wniosku że nie HAHA NIE NAPISZE TEGO I NIE MAM ZAMIARU PODAWAĆ POWODU. i zapytacie pewnie w stylu hej a czemu tego nie napiszesz hmmmm?? otóż dochodzę do wniosku że mam tutaj na forum do czynienia ze sporą ilością trolli internetowych którzy robią sobie ze mnie jaja i myslą że na to pójdę, otóż niespodzianka przejrzałem was na wylot koziołki matołki pachołki hahaha zdemaskowani


hah japierdole chatini gepetto znajduje dobre gowno smieszne smiesznosci jak to czytam to sie smieje :mellow:

Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 17 2024 02:18pm
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=95381474&v=1

pamietam ze wyslales mi przepis na kakao ale na zapiex zapieczniczke nie

i nie zapisalem go wiec go nie mam
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 17 2024 02:20pm
herbatniki maczasz w kawie i kladziesz jako pierwszo warstwe

smietanke 30% 500ml ubijasz na sztywno, w połowie ubijania dodajesz po trochu całe opakowanie serka mascarpone
dwie łyżki aromatu wanilii
ewentualnie dwie lyzki aromatu dodatkowo który lubisz, rum np czemu nie jesli lubisz, jedz skoro lubisz
w połowie ubijania dorzucasz też i to w moim przypadku allulozy czyli słodzika, ze stanów zamówiłem bo w UE jest niedopuszczony czy coś, dlatego musisz sobie znaleźć inny. smietanka z erythrytolem nie chce sie ubijac. mozesz kupic sucraloze lecz uważaj z dawkowaniem bo jest strasznie silna jesli chodzi o słodycz. pół łyżeczki to chyba za dużo

No i tyle, masz masę i teraz przekładasz, raz herbatniki, raz masa

Kup banany, wtedy mozesz robić warstę już nie tylko z herbatników i masy, lecz również z bananów

no i ja jeszcze miałem taki ni to dżem ni powidła, takie jakby smażone jabłko z melonem, słodzone słodzikiem, ogólnie gówno za słodkie ale do deseru tak żeby dać takie małe kupki dziecięce w kilku miejscach, to fajnie to nawet wchodzi

no i na koniec sypie to kakao

moja mama rozpuszczała czekolade i polewała
mi sie nie chce
a też dobre wyszło przecież
wiec po co sie meczyc


jednak zapisalem :mellow: :lmao: :glorpjam: :alklfg:


ALE TO NIE TEN PRZEPIS KURWA
Go Back To Polska Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll