herbatniki maczasz w kawie i kladziesz jako pierwszo warstwe
smietanke 30% 500ml ubijasz na sztywno, w połowie ubijania dodajesz po trochu całe opakowanie serka mascarpone
dwie łyżki aromatu wanilii
ewentualnie dwie lyzki aromatu dodatkowo który lubisz, rum np czemu nie jesli lubisz, jedz skoro lubisz
w połowie ubijania dorzucasz też i to w moim przypadku allulozy czyli słodzika, ze stanów zamówiłem bo w UE jest niedopuszczony czy coś, dlatego musisz sobie znaleźć inny. smietanka z erythrytolem nie chce sie ubijac. mozesz kupic sucraloze lecz uważaj z dawkowaniem bo jest strasznie silna jesli chodzi o słodycz. pół łyżeczki to chyba za dużo
No i tyle, masz masę i teraz przekładasz, raz herbatniki, raz masa
Kup banany, wtedy mozesz robić warstę już nie tylko z herbatników i masy, lecz również z bananów
no i ja jeszcze miałem taki ni to dżem ni powidła, takie jakby smażone jabłko z melonem, słodzone słodzikiem, ogólnie gówno za słodkie ale do deseru tak żeby dać takie małe kupki dziecięce w kilku miejscach, to fajnie to nawet wchodzi
no i na koniec sypie to kakao
moja mama rozpuszczała czekolade i polewała
mi sie nie chce
a też dobre wyszło przecież
wiec po co sie meczyc
jednak zapisalem

:lmao: :glorpjam: :alklfg:
ALE TO NIE TEN PRZEPIS KURWA