
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
O zlym stanie moderacji naszego forum i przestepstw munkiego i beniego. Jutro pisze prosto do njagulara i urszuli won der lejen.
Jak ktos byl w jakis sposob zgwalcony przez powyzszych przestepcow proszenpisac tutaj.