d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Oficjalne Pismo Do Senior Moderacji O Zlym Stanie
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Jun 17 2024 03:54pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

O zlym stanie moderacji naszego forum i przestepstw munkiego i beniego. Jutro pisze prosto do njagulara i urszuli won der lejen.
Jak ktos byl w jakis sposob zgwalcony przez powyzszych przestepcow proszenpisac tutaj.
Go Back To Polska Topic List
Closed New Topic New Poll