d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prosta Prośba Od Twojego Niemieckiego Przyjaciela
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,586
Joined: Sep 12 2008
Gold: 4,200.00
Warn: 10%
Apr 9 2024 08:19am
Drodzy polscy sąsiedzi.
Kocham wasz kraj, byłam kiedyś w Gdańsku i nauczyłam się was kochać.
Jednakże. Czy mogę prosić cię o przysługę? Proszę o oddanie głosu na moją sugestię „Die Geissens” w następnym wątku, abym wygrał głos.
Dziękuję bardzo! Niech żyje Robert Lewandowski

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=103708132&f=149
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 9 2024 08:28am
Elo mordo. Jak tak ładnie prosisz to zagłosuję zgodnie z prośbą.
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Apr 9 2024 08:32am
Thanks, Your vote has been added :mellow:
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Apr 9 2024 08:33am
jaja naturlich
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Apr 9 2024 08:44am
Wypierdalaj
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Apr 9 2024 08:45am
rasa panow przemówiła, polaki wiecie co robić
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Apr 9 2024 09:05am
Witaj bracie! Oddalem glos i licze na twoja wygrana. Bywaj!
Member
Posts: 30,719
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 9 2024 09:07am
oddałem głos na przeciwnika. pozdrawiam :)
Member
Posts: 14,364
Joined: Feb 26 2016
Gold: 125,198.12
Apr 9 2024 09:07am
ich liebe spargel und kartofel

null vote
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Apr 9 2024 09:09am
Kto pamieta czasy kiedy u bauera na szparadze zarabialo sie 3,50 euro na godzine? :drool:
Do dzisiaj jezdze moja a3 z 2004 ale to idzie wow
Go Back To Polska Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll