d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jestem Człowiekiem Który
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
May 22 2024 01:33pm
Fajnie macie ze tyle kupy produkujecie przez noc ze dwa razy sie wyprozniacie rano. Ja niestety tylko raz.
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
May 22 2024 01:36pm
Quote (kondes @ 22 May 2024 21:25)
Mam tak samo jak Ty B)


Uff, czyli jestem jednak normalny. Czy nie?..

Quote (Helthalvstor @ 22 May 2024 21:33)
Fajnie macie ze tyle kupy produkujecie przez noc ze dwa razy sie wyprozniacie rano. Ja niestety tylko raz.


Trochę racji masz. Ja sobie lubię zjeść wieczorem, a rano to tak nie bardzo. Ale jak mniej żrę to i jedna rano wystarczy.

This post was edited by James_On on May 22 2024 01:37pm
Member
Posts: 45,818
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 22 2024 01:39pm
Ja sram na koniec dnia :)
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
May 22 2024 01:41pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Ej a jak sie wyprozniacie to co robicie? Przegladacie internety na telefonie, moze na laptopie, albo co innego robicie? Ja jak mialem dziewczyne to ona sie malowala przed lusterkiem w kiblu a ja robilem kupe i sobie gadalismy o tym i owym. Teraz jak jej nie ma to czasami trzymam sobie czlonka.

This post was edited by Helthalvstor on May 22 2024 01:41pm
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll