Quote (kondes @ 22 May 2024 21:25)
Mam tak samo jak Ty B)
Uff, czyli jestem jednak normalny. Czy nie?..
Quote (Helthalvstor @ 22 May 2024 21:33)
Fajnie macie ze tyle kupy produkujecie przez noc ze dwa razy sie wyprozniacie rano. Ja niestety tylko raz.
Trochę racji masz. Ja sobie lubię zjeść wieczorem, a rano to tak nie bardzo. Ale jak mniej żrę to i jedna rano wystarczy.
This post was edited by James_On on May 22 2024 01:37pm