d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev19949959969979981019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Apr 24 2019 11:39pm
Kurwa ale bez jaj, ten mercedes to taki meme samochód, że aż śmiech. Zawsze widzę mirka lub janusza za kierownicą xD. Brakuje tylko, żeby był w kolorze takiej taksówki z niemiec i gotowe. Gówno, a nie auto.
Member
Posts: 11,238
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Apr 25 2019 12:45am
Quote (Nothus @ Apr 25 2019 06:39am)
Kurwa ale bez jaj, ten mercedes to taki meme samochód, że aż śmiech. Zawsze widzę mirka lub janusza za kierownicą xD. Brakuje tylko, żeby był w kolorze takiej taksówki z niemiec i gotowe. Gówno, a nie auto.


true story bro!
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Apr 25 2019 12:46am
Quote (Nothus @ Apr 25 2019 07:39am)
Kurwa ale bez jaj, ten mercedes to taki meme samochód, że aż śmiech. Zawsze widzę mirka lub janusza za kierownicą xD. Brakuje tylko, żeby był w kolorze takiej taksówki z niemiec i gotowe. Gówno, a nie auto.


W drodze wyjontku siem zgodze.
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Apr 25 2019 12:47am
Wy jesteście pojebani, wybrać Renault zamiast prawdziwej niemieckiej machiny...
Member
Posts: 11,238
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Apr 25 2019 01:28am
Quote (PrzykraSprawa @ Apr 25 2019 07:47am)
Wy jesteście pojebani, wybrać Renault zamiast prawdziwej niemieckiej machiny...


Jak ci sie zjebie ta machina to dostaniesz bialej goraczki
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Apr 25 2019 01:35am
Quote (Kenu_PL @ Apr 25 2019 09:28am)
Jak ci sie zjebie ta machina to dostaniesz bialej goraczki


Kolego za luksusy trzeba płacić, nie ma nic za darmo.
Member
Posts: 11,238
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Apr 25 2019 01:46am
Quote (PrzykraSprawa @ Apr 25 2019 08:35am)
Kolego za luksusy trzeba płacić, nie ma nic za darmo.


Dlatego wybrałem skodę 1.6 LPG :thumbsup:
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Apr 25 2019 02:14am
Skoda też mi się kojarzy albo z dziadkami w starszych rocznikach, albo z flotowymi nówkami z pokurwami, co prywatnie zapierdalaja e46 bez kierunków.
Member
Posts: 11,238
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Apr 25 2019 02:16am
Quote (Damundo @ Apr 25 2019 09:14am)
Skoda też mi się kojarzy albo z dziadkami w starszych rocznikach, albo z flotowymi nówkami z pokurwami, co prywatnie zapierdalaja e46 bez kierunków.


Bo tak przeważnie jest
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Apr 25 2019 02:17am
Quote (Damundo @ Apr 25 2019 10:14am)
Skoda też mi się kojarzy albo z dziadkami w starszych rocznikach, albo z flotowymi nówkami z pokurwami, co prywatnie zapierdalaja e46 bez kierunków.


Takiego 2 letniego suberba 2.0 280 DSG to bym chętnie przygarnął :(
Go Back To Polska Topic List
Prev19949959969979981019Next
Add Reply New Topic New Poll