Quote (Ezraaa @ Mar 4 2019 08:06am)
Bartek, możesz być nawet fanem multipli, każdy ma prawo do gustu :) Mi też się podoba x6, ale tak samo jak mogę taką opinię wyrazić, tak samo mogę nazwać design gównianym. Ot ciekawostka na temat wolności słowa :)
Oczywiście

Ale tak samo jak ktoś może napisać ,,X6 wygląda jak by miało downa jak komuś się może to auto podobać :wacko:" tak samo i ja mogę coś odpowiedzieć

Wiem, że dla wielu osób ogółem design bmw się nie podoba - choćby przez same nerki i wtedy nieważne czy to x6 czy x5 czy cokolwiek innego
