Quote (XCaroPLX @ 16 Feb 2013 01:03)
to ledge na merci farmic ? w party czy solo lepiej ?
Generalnie jak masz itemy do mf i szybko czyścisz całość ( najlepiej nawet pierdol totem i go oimijaj, za dużo czasu zajmuje zajebanie) to farm samemu
Jak nie ogarniasz aż tak sprawnie w pojedynkę, to w grupie musisz się liczyć z tym, że będziesz musiał rzucać się na swoje ( ewentualnie czyjeś) itemy żeby cokolwiek z mieć z tych runów, ale będziesz miał dużo szybszy exp i generalnie szybszy clear raczej.