d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev198991001011021197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,567
Joined: Jan 30 2006
Gold: 13,058.04
Feb 15 2013 04:55pm
gdzie najlepiej expic na 51lvl ? bo na a3 merci gine i ciezko cos wtedy wbic a 2a wydaje mi sie ze wolno idzie
Member
Posts: 3,941
Joined: Mar 26 2008
Gold: 0.50
Feb 15 2013 05:01pm
Quote (XCaroPLX @ 16 Feb 2013 00:55)
gdzie najlepiej expic na 51lvl ? bo na a3 merci gine i ciezko cos wtedy wbic a 2a wydaje mi sie ze wolno idzie


the ledge do 62 spokojnie styknie, potem jakieś fellshrine/docks do ~70, potem mapy
Member
Posts: 10,567
Joined: Jan 30 2006
Gold: 13,058.04
Feb 15 2013 05:03pm
Quote (Niszczyciel @ 16 Feb 2013 01:01)
the ledge do 62 spokojnie styknie, potem jakieś fellshrine/docks do ~70, potem mapy


to ledge na merci farmic ? w party czy solo lepiej ?
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Feb 15 2013 05:55pm
solo, biegasz z 1 strony na druga, wychodzisz, wchodzisz do nowego the ledge itd. wbilem w taki sposob 64
Member
Posts: 3,941
Joined: Mar 26 2008
Gold: 0.50
Feb 15 2013 06:07pm
Quote (XCaroPLX @ 16 Feb 2013 01:03)
to ledge na merci farmic ? w party czy solo lepiej ?


Generalnie jak masz itemy do mf i szybko czyścisz całość ( najlepiej nawet pierdol totem i go oimijaj, za dużo czasu zajmuje zajebanie) to farm samemu
Jak nie ogarniasz aż tak sprawnie w pojedynkę, to w grupie musisz się liczyć z tym, że będziesz musiał rzucać się na swoje ( ewentualnie czyjeś) itemy żeby cokolwiek z mieć z tych runów, ale będziesz miał dużo szybszy exp i generalnie szybszy clear raczej.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Feb 15 2013 06:09pm
Quote (Niszczyciel @ 16 Feb 2013 01:07)
Generalnie jak masz itemy do mf i szybko czyścisz całość ( najlepiej nawet pierdol totem i go oimijaj, za dużo czasu zajmuje zajebanie) to farm samemu
Jak nie ogarniasz aż tak sprawnie w pojedynkę, to w grupie musisz się liczyć z tym, że będziesz musiał rzucać się na swoje ( ewentualnie czyjeś) itemy żeby cokolwiek z mieć z tych runów, ale będziesz miał dużo szybszy exp i generalnie szybszy clear raczej.


ty nei sciemniaj tylko graj, brakuje nam Cie :<
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Feb 15 2013 06:43pm
Quote (iRetwe @ 16 Feb 2013 01:09)
ty nei sciemniaj tylko graj, brakuje nam Cie :<


gdzie masz forumowe bogactwo
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Feb 16 2013 05:35am
zaczynam w to guwno grac. jakies nicki mam dodac do znajomych jakos czy co wogule xd

ktura profesja najleprza do siekania na 2 miecze?

This post was edited by Janusz_Tracz on Feb 16 2013 05:36am
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Feb 16 2013 05:40am
Quote (Janusz_Tracz @ 16 Feb 2013 12:35)
zaczynam w to guwno grac. jakies nicki mam dodac do znajomych jakos czy co wogule xd

ktura profesja najleprza do siekania na 2 miecze?


masz wejsc na rajdkola
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Feb 16 2013 06:48am
Quote (iRetwe @ 16 Feb 2013 12:40)
masz wejsc na rajdkola


ee na co?
Go Back To Polska Topic List
Prev198991001011021197Next
Add Reply New Topic New Poll