Quote (Atanok @ Apr 15 2013 04:15pm)
Jak biegacie to bierzecie ze soba butelke z woda czy tak na sucho? Bo nie wiem jak wziac sobie wode, zeby mnie nie wkurwiala.
Jeśli w upały zamierzasz biegać powyżej 10km, to powinieneś nawadniać się sukcesywnie w trakcie wysiłku.
Quote
Mnie by to przeszkadzało, skakało, obijało się, do tego bym się upocił trochę pewnie. Już bym wolał w ręcę butelkę/ bidon do 0,5l trzymać.
Zawsze możesz robić trasę pętlami i skitrać 0,5l gdzieś w krzakach.
Jeśli ktoś ma nadmiar gotówki, to polecam biodraki camelbaka (ale nie jakieś wynalazki Salomona/kalenji).
