d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev19899100101102469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 15 2013 08:34am
Quote (Grigo @ Apr 15 2013 04:33pm)
Przydałby się jakiś tech-team co by jeżdził samochodem w pobliżu, woda, ręcznik, masażysta, wszystko w pakiecie :D


No kurwa, full serwis.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 15 2013 08:46am
Najdłuższe wybiegania robiłem po 2,5h nigdy nie chciało mi się pić, wiadomo że biegałem w zimę więc też inaczej, ale zawsze można zahaczyć o wodę oligoceńską ew. mieć drobne i kupić coś po drodze.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 15 2013 09:21am
Słoneczko, błękitne niebo, aż mnie nosi... jednak przerwa musi być.
Ale zorbię sobie obwodowy trening :P Może tym razem mi się nie zawiesi -_-
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 15 2013 10:04am
Nie jestem z siebie zadowolony... Zatrzymywalem sie pare razy i stopowalem czas, bo za bardzo bylem zgrzany i zmeczony, szkola jednak zle wplywa na psychike.
Do tego JEB*NE smarkule na ostatnich 200 metrach na sciezce waskiej gdzies 0,5m sobie zdjecia robia, krzycze z 20m SORRRRRRRY, biegne, uwaga, a one nic, jestem obok nich a one nic, wkurwilem sie i popchnalem je 3 na ogrodzenie, a te do mnie z pyskiem co pan robi, jak to tak itd ;< Mendy male
Stracilem 30sekund na finiszu, bo rozlegulowalem tempo. brak sily i nerwica i tak wyszlo ;<

Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 15 2013 10:19am
jam mam moje sluchawki bluetooth i naprawde nie wyobrazam sobie uzywania innych na kablu, podpinam do telefonu, ten do dresu i jestem wolny : D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 15 2013 10:43am
@anywayACID: Uśmiechnąłem się czytając fragment o ogrodzeniu :D Ale niestety dobrze to znam. Jak biegam po parku to mimo alejek o szerokości chyba z 6m+ to bydło tak łazi, że trzeba biegać slalomem. Jak jeżdżę na rowerze to grzeję po dzwonku, a i to czasami nie wywołuje reakcji... chyba trzeba sobie sprawić taki ręczny klakson a'la taki strażacki :D

Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 15 2013 10:51am
Wciskam start circuit training, robię go 41 minut, naciskając stop widzę na endomondo 31 minut, to już 2-gi raz. On chyba jakoś w międzyczasie robi pauzy albo prowadzi go wg siebie... trochę szkoda, bo do tego co tu mam trzeba byłoby dodać 10 minut...

Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 15 2013 11:56am
Quote (Atanok @ Apr 15 2013 04:15pm)
Jak biegacie to bierzecie ze soba butelke z woda czy tak na sucho? Bo nie wiem jak wziac sobie wode, zeby mnie nie wkurwiala.

Jeśli w upały zamierzasz biegać powyżej 10km, to powinieneś nawadniać się sukcesywnie w trakcie wysiłku.

Quote
Mnie by to przeszkadzało, skakało, obijało się, do tego bym się upocił trochę pewnie. Już bym wolał w ręcę butelkę/ bidon do 0,5l trzymać.

Zawsze możesz robić trasę pętlami i skitrać 0,5l gdzieś w krzakach.

Jeśli ktoś ma nadmiar gotówki, to polecam biodraki camelbaka (ale nie jakieś wynalazki Salomona/kalenji).
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 15 2013 12:12pm

Lol.
Member
Posts: 5,306
Joined: Aug 25 2011
Gold: 34.00
Apr 15 2013 12:12pm
jakie buty polecacie do biegania ?
Go Back To Polska Topic List
Prev19899100101102469Next
Add Reply New Topic New Poll