Quote (ManiakS @ 5 Jan 2011 19:04)
o to ciekawe a wogole jakies zmiany w stosunku do lat poprzednich beda w tym roku(chodzi mi o kat B)? 18 mam w sierpniu wiec dobrze by bylo jakby nie wprowadzali nic nowego
Nie wiadomo czy nic nie zmienia w ostatniej chwili.
A na prawko możesz zapisać 3 miechy przed osiemnastka, ważne abyś zdawał gdy będziesz pałnoletni, możesz nawet w urodziny.
