d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rock/punk Rock - Temat Oficjalny > (+odmiany)
Prev19899100101102127Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 12 2011 12:06pm
to jak byś z kimś rozmawiał to zapytaj co tam jeszcze będzie, stomper 98 na 100% trzeba iść
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 12 2011 12:17pm
stomper 98 to akurat zależy od tego czy znajdę robotę za granicą na wakacjach, czy nie, żeby mieć kasę na zapezbieczenie w razie wtopy :<
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 12 2011 12:17pm
jakiej wtopy?:D
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 12 2011 12:35pm
nie wiesz co to wtopa na koncercie ?
kiedy kasa z biletów nie starcza Ci na pokrycie kasy dla kapel.
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 12 2011 12:40pm
no własnie nie wiem :D to wtedy Ty tą kase pokrywasz?oO
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 12 2011 12:47pm
jeżeli ja nagrywam kapelę i się z Nią umawiam na kasę to nie mam innego wyjścia :)
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 12 2011 12:52pm
a rozumiem, a Ty na własną rękę to robisz czy pracujesz gdzieś tam?;d
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 12 2011 12:54pm
no ogólnie rzecz biorąc dopiero zaczynam pomagać znajomym coś organizować :)
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 12 2011 12:57pm
i taki stomper ile kaski by wziął?:D
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 12 2011 01:00pm
po pierwszych rozmowach mówią, że kilkaset Euro, ale postaram się dogadać tak, że jeżeli nie będzie ludzi to dam 400 a jeżeli przyjdzie więcej i będę na górkę to dam 600 i zazwyczaj kapele idą na taki układ :)
Go Back To Polska Topic List
Prev19899100101102127Next
Add Reply New Topic New Poll