Quote (Menthololowy @ 3 Mar 2019 15:52)
Ehh typie, masz jakieś kompleksy? Nie napisałem nigdzie, że X6 jest najlepszym samochodem tylko, że mi się podoba, jakby podobała mi się multipla to właśnie tak bym tutaj napisał i chuj ci do tego.
i chuj ci do tego, tak jak ty masz prawo do chujowej opinii, tak i ja mam prawo do opinii na twoj temat, podziemny krecie xddd. Change my mind.
Quote (Ezraaa @ 3 Mar 2019 15:41)
nie to żebym nie uważał, że bmw jest sebixowozem, ale co Ci się nie podoba w wyglądzie x6?
prześledź posty moje wyżej, tam już napisałem, co jest w chuj nie tak z tym samochodem i w ogóle z całą tą serią.