Quote (Grigo @ Mar 2 2019 02:42pm)
Spedzilem teraz juz prawie 1,5 roku w usa i tam codziennie faktycznie widywalem po 20 mustangow, natomiast w polsce widzialem moze z jednego, pewnie dlatego uwazany jest za supersamochod. Nie ma co, wyroznia sie, nawet jak to jakis biedacki model.
Tak szczerze mowiac to te chryslery podobaja mi sie tak srednio. Tak bez wiekszego zastanowienia sie, to moj gust to
Mercedes-Benz AMG GT
https://i.imgur.com/iQdTFCX.png
Porsche Panamera
https://i.imgur.com/LZsJbqy.png
BMW X6
https://i.imgur.com/dhVtzpo.png
Niestety pierwszych dwoch raczej nie kupie w przeciagu nastepnych kilku lat, to bmw juz predzej.
Jedyna funkcja X6 to wkurwianie sąsiadów, poza tym to auto chyba do niczego się nie nadaje.