d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev19859869879889891019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Mar 2 2019 08:13am
Quote (Grigo @ 1 Mar 2019 22:06)
Mnie sie z jednej strony podoba, bo wyglada faktycznie jak klasa premium, a z drugiej strony jak patrzec na auta bardziej luksusowe, to juz wypada gorzej. No ale pewnie w tej kategorii cenowej wypada spoko i po prostu porownuje go juz do aut przynajmniej kilka razy drozszych :D


To auta raczej egzotyczne niż luksusowe. Zbudowane w troche innym stylu niż wiele europejczyków, co nie znaczy że są lepsze.
Tak samo jak Mustanga ludzie nie raz mają za jakiś luksusowy supersamochód, a to raczej taki amerykański Golf, chociaż ten najnowszy, zwłaszcza po lifcie ponoć wreszcie ogarnia.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 2 2019 08:42am
Quote (toyo @ Mar 2 2019 09:13am)
To auta raczej egzotyczne niż luksusowe. Zbudowane w troche innym stylu niż wiele europejczyków, co nie znaczy że są lepsze.
Tak samo jak Mustanga ludzie nie raz mają za jakiś luksusowy supersamochód, a to raczej taki amerykański Golf, chociaż ten najnowszy, zwłaszcza po lifcie ponoć wreszcie ogarnia.


Spedzilem teraz juz prawie 1,5 roku w usa i tam codziennie faktycznie widywalem po 20 mustangow, natomiast w polsce widzialem moze z jednego, pewnie dlatego uwazany jest za supersamochod. Nie ma co, wyroznia sie, nawet jak to jakis biedacki model.

Tak szczerze mowiac to te chryslery podobaja mi sie tak srednio. Tak bez wiekszego zastanowienia sie, to moj gust to

Mercedes-Benz AMG GT



Porsche Panamera



BMW X6



Niestety pierwszych dwoch raczej nie kupie w przeciagu nastepnych kilku lat, to bmw juz predzej.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Mar 2 2019 08:50am
Quote (Grigo @ 2 Mar 2019 16:42)
Spedzilem teraz juz prawie 1,5 roku w usa i tam codziennie faktycznie widywalem po 20 mustangow, natomiast w polsce widzialem moze z jednego, pewnie dlatego uwazany jest za supersamochod. Nie ma co, wyroznia sie, nawet jak to jakis biedacki model.

Tak szczerze mowiac to te chryslery podobaja mi sie tak srednio. Tak bez wiekszego zastanowienia sie, to moj gust to

Mercedes-Benz AMG GT

https://i.imgur.com/iQdTFCX.png

Porsche Panamera

https://i.imgur.com/LZsJbqy.png

BMW X6

https://i.imgur.com/dhVtzpo.png

Niestety pierwszych dwoch raczej nie kupie w przeciagu nastepnych kilku lat, to bmw juz predzej.


Dwa sport coupe i jeden SUV. O ile mercedes jest całkiem ładny, panamera jest ładna z przodu, a z tyłu paskudna jak quasimodo z bonusowym chromosomem xd, to nie rozumiem X6? Przeciez w tym samochodzie nie ma niczego ani ladnego, ani logicznego, ani luksusowego, ani nawet kurwa nijakiego xdd. Auto zupełnie bezużyteczne i fatalne wizualnie. W dodatku to jest kurwa bmw xd. combo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 2 2019 08:52am
Quote (Nothus @ Mar 2 2019 09:50am)
Dwa sport coupe i jeden SUV. O ile mercedes jest całkiem ładny, panamera jest ładna z przodu, a z tyłu paskudna jak quasimodo z bonusowym chromosomem xd, to nie rozumiem X6? Przeciez w tym samochodzie nie ma niczego ani ladnego, ani logicznego, ani luksusowego, ani nawet kurwa nijakiego xdd. Auto zupełnie bezużyteczne i fatalne wizualnie. W dodatku to jest kurwa bmw xd. combo


Napisalem, co mi sie wizualnie podoba

e/ Moze zle sie wyrazilem, ze nie kupie w ciagu nastepnych kilku lat. Mialem na mysli, ze te kategorie cenowe beda raczej poza moim zasiegiem przez najblizszych pare lat.

This post was edited by Grigo on Mar 2 2019 08:54am
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Mar 2 2019 08:54am
Quote (Grigo @ 2 Mar 2019 16:52)
Napisalem, co mi sie wizualnie podoba


Szanuje. Pozer lubi manu i chlopcow, trynkiewicz i polanski dzieci. Nie ma powodu do wstydu xd

E/ Carrera jest git jakbyś chciał coupe xd

This post was edited by Nothus on Mar 2 2019 08:55am
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Mar 2 2019 08:57am
Quote (Grigo @ Mar 1 2019 10:23pm)
Generalnie to podobaja mi sie porszaki, ale ceny kurwa z kosmosu :(


Panamerki fajne są, jak splace kredyt na dom to może sobie kiedyś kupię jakaś uzywke(chciałbym). Mój braciak napalil się na maserati ghibli, przód i środek fajny, ale tył masakra.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Mar 2 2019 08:59am
Quote (jamjestpan @ 2 Mar 2019 16:57)
Panamerki fajne są, jak splace kredyt na dom to może sobie kiedyś kupię jakaś uzywke(chciałbym). Mój braciak napalil się na maserati ghibli, przód i środek fajny, ale tył masakra.


o kurwa, piękny samochód
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Mar 2 2019 09:01am
Quote (Nothus @ Mar 2 2019 02:59pm)
o kurwa, piękny samochód


Ghibli?
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Mar 2 2019 09:02am
Quote (jamjestpan @ 2 Mar 2019 17:01)
Ghibli?


Yep, mój typ, nie mój portfel.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 2 2019 09:06am
Taka nowa panamera bylaby spoko, ale zylbym w ciaglym strachu, ze mi ktos puknie albo zarysuje :( Do tego dochodza zimne poty zwiazane z wywaleniem takiej kasy

This post was edited by Grigo on Mar 2 2019 09:07am
Go Back To Polska Topic List
Prev19859869879889891019Next
Add Reply New Topic New Poll