d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev19849859869879881019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 1 2019 01:42pm
Quote (jamjestpan @ Mar 1 2019 02:29pm)
Ja :angry:

Za 2-3 lata xc90 biere


:cry:
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Mar 1 2019 01:50pm
Quote (Grigo @ 1 Mar 2019 21:25)
A co powiecie o Chryslerach?

Tu taka 300-ka

https://i.imgur.com/vAsQaVQ.png


przepiekny :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 1 2019 01:54pm
Quote (Nothus @ Mar 1 2019 02:50pm)
przepiekny :)


Podobno chujowo sie jezdzi wysokim ludziom, bo kolega ma 190cm wzrostu i mowil, ze prawie szorowal lbem :D
Member
Posts: 639
Joined: Jan 2 2019
Gold: 46.76
Mar 1 2019 01:59pm
Quote (Grigo @ Mar 1 2019 01:25pm)
A co powiecie o Chryslerach?

Tu taka 300-ka

https://i.imgur.com/vAsQaVQ.png


:drool:

Crap amerykanski / 10
Jazda 3/10
Gowno chamerykanskie . :wub:
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Mar 1 2019 02:04pm
Quote (Grigo @ 1 Mar 2019 21:54)
Podobno chujowo sie jezdzi wysokim ludziom, bo kolega ma 190cm wzrostu i mowil, ze prawie szorowal lbem :D


Mój najlepszy ziomek z Poznania jeździ 300C i raz mnie przewiózł... Kurwa jakie to jest piękne zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. W środku czułem się, cytując klasyka: "jak w kościele".
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 1 2019 02:04pm
Ja przez ostatnie pol roku jezdzilem taka altima i bylem bardzo zadowolony.

Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 1 2019 02:06pm
Quote (Nothus @ Mar 1 2019 03:04pm)
Mój najlepszy ziomek z Poznania jeździ 300C i raz mnie przewiózł... Kurwa jakie to jest piękne zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. W środku czułem się, cytując klasyka: "jak w kościele".


Mnie sie z jednej strony podoba, bo wyglada faktycznie jak klasa premium, a z drugiej strony jak patrzec na auta bardziej luksusowe, to juz wypada gorzej. No ale pewnie w tej kategorii cenowej wypada spoko i po prostu porownuje go juz do aut przynajmniej kilka razy drozszych :D
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Mar 1 2019 02:14pm
Quote (Grigo @ 1 Mar 2019 22:06)
Mnie sie z jednej strony podoba, bo wyglada faktycznie jak klasa premium, a z drugiej strony jak patrzec na auta bardziej luksusowe, to juz wypada gorzej. No ale pewnie w tej kategorii cenowej wypada spoko i po prostu porownuje go juz do aut przynajmniej kilka razy drozszych :D


Masz całkowitą rację, to wszystko zależy od budżetu :).
Member
Posts: 2,465
Joined: Oct 8 2015
Gold: 348.00
Mar 1 2019 04:23pm
/e jebłem się he

This post was edited by Menthololowy on Mar 1 2019 04:24pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 1 2019 04:23pm
Generalnie to podobaja mi sie porszaki, ale ceny kurwa z kosmosu :(
Go Back To Polska Topic List
Prev19849859869879881019Next
Add Reply New Topic New Poll