Quote (Nothus @ Mar 1 2019 03:04pm)
Mój najlepszy ziomek z Poznania jeździ 300C i raz mnie przewiózł... Kurwa jakie to jest piękne zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. W środku czułem się, cytując klasyka: "jak w kościele".
Mnie sie z jednej strony podoba, bo wyglada faktycznie jak klasa premium, a z drugiej strony jak patrzec na auta bardziej luksusowe, to juz wypada gorzej. No ale pewnie w tej kategorii cenowej wypada spoko i po prostu porownuje go juz do aut przynajmniej kilka razy drozszych
