d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev19819829839849851019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Feb 27 2019 09:17am
Francuzy są spoko. Zwłaszcza na rynku wtórnym można kupić kawał dobrego samochodu za fajne pieniądze (wzdycham tutaj głównie do Citroena C5 III, którego miałem jakoś przez pół roku).

Argument o autach na F to tak puste i bezwartościowe brednie, że szkoda to komentować.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Feb 27 2019 10:06am
Quote (toyo @ 27 Feb 2019 17:17)
Francuzy są spoko. Zwłaszcza na rynku wtórnym można kupić kawał dobrego samochodu za fajne pieniądze (wzdycham tutaj głównie do Citroena C5 III, którego miałem jakoś przez pół roku).

Argument o autach na F to tak puste i bezwartościowe brednie, że szkoda to komentować.


O, C5 po lifcie też spoko. W chuj wariowało w nim zawieszenie hydrauliczne i elektronika szyb xD, ale poza tym było całkiem zajebiste.
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Feb 27 2019 10:08am
Quote (toyo @ Feb 27 2019 03:17pm)
Francuzy są spoko. Zwłaszcza na rynku wtórnym można kupić kawał dobrego samochodu za fajne pieniądze (wzdycham tutaj głównie do Citroena C5 III, którego miałem jakoś przez pół roku).

Argument o autach na F to tak puste i bezwartościowe brednie, że szkoda to komentować.


Potwierdzam, potrzebowałem szybko kupić jakieś większe autkobz tylna kanapa dzielona na 3 osobne fotele. Trafił się c4 Picasso, może trochę plastikowy w środku, ale zawieszenie fajne, mięciutkie, na nasze dziury idealne. Nie wymagam od niego z byt wiele i daje radę.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 27 2019 10:19am
Quote (Nothus @ Feb 27 2019 09:43am)
Biała giulia, coś pięknego :/


Cos ludzie, nawet tutaj, kiedys sapali, ze AR sie czesto psuja + czesci do nich kosztuja w chuj i jeszcze troche
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Feb 27 2019 10:21am
Quote (Grigo @ 27 Feb 2019 18:19)
Cos ludzie, nawet tutaj, kiedys sapali, ze AR sie czesto psuja + czesci do nich kosztuja w chuj i jeszcze troche


To jest w AR najlepsze xd jadą na renomie samochodów awaryjnych, więc ich cena szybko spada lub na start nie jest za wysoka (mimo poprawy jakości).
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 27 2019 10:22am
Quote (Nothus @ Feb 27 2019 11:21am)
To jest w AR najlepsze xd jadą na renomie samochodów awaryjnych, więc ich cena szybko spada lub na start nie jest za wysoka (mimo poprawy jakości).


Ile za taka nowa giulie? Nie mowie o bieda edyszyn
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Feb 27 2019 10:44am
Quote (Grigo @ 27 Feb 2019 18:22)
Ile za taka nowa giulie? Nie mowie o bieda edyszyn


Jakieś 150k cebulionów.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 27 2019 10:46am
Quote (Nothus @ Feb 27 2019 11:44am)
Jakieś 150k cebulionów.


Sporo ;)
Member
Posts: 2,465
Joined: Oct 8 2015
Gold: 348.00
Feb 27 2019 10:48am
Quote (Nothus @ 27 Feb 2019 13:35)
Pracowałem w wypożyczalni samochodów przez 3 lata. Flota w firmie rodzinnej liczy ponad 20 samochodów zmienianych co ~200 tys. km, czyli co ok. 2 lata. Przejeździłem i przerobiłem mnóstwo europejskich samochodów (głównie z Polskiej Grupy Dealerów). NIE znam się to się wypowiem - idealnie pierdolenie górnika tbh.

e/ z czym ja do ludzi w ogóle xD zapomniałem, że to internet i nie ma sensu tutaj mówić o własnym doświadczeniu, bo i tak barburkowicz wie wiecej xd


Nie jechał bym tak po górkach będąc pracownikiem straży miejskiej... :huh:
Widać ile doświadczenia i wiedzy przyswoiłeś, pogratulować. Jeśli ktoś pierdoli, że "wszystkie samochody się pierdolą i chuj" to śmiać mi się chce. Samochody nigd ynie były bezobsługowe ale prawda jest taka, że w obecnych czasach wymagają dużo mniej pracy związanej z serwisem etc, czasy gdy trzeba było zapierdalać ze smarowniczką po kalamitkach dawno minęły. Także to, że wszystkie samochody (także obecnie produkowane) mają taką samą awaryjność to stek bzdur.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Feb 27 2019 11:04am
Quote (Menthololowy @ 27 Feb 2019 18:48)
Nie jechał bym tak po górkach będąc pracownikiem straży miejskiej... :huh:
Widać ile doświadczenia i wiedzy przyswoiłeś, pogratulować. Jeśli ktoś pierdoli, że "wszystkie samochody się pierdolą i chuj" to śmiać mi się chce. Samochody nigd ynie były bezobsługowe ale prawda jest taka, że w obecnych czasach wymagają dużo mniej pracy związanej z serwisem etc, czasy gdy trzeba było zapierdalać ze smarowniczką po kalamitkach dawno minęły. Także to, że wszystkie samochody (także obecnie produkowane) mają taką samą awaryjność to stek bzdur.


u mnie w strazy wiejskiej przynajmniej mamy honor.
Go Back To Polska Topic List
Prev19819829839849851019Next
Add Reply New Topic New Poll