Quote (Nothus @ 26 Feb 2019 20:50)
chyba kpisz xd co prawda jezdzilem citroenami i peugeotami jakieś ~7/8 lat temu, to już wtedy była przepaść między nawet ścierwo-skodą, a francuzami xd. Z ładnych rozwiązań francuskich to chyba tylko laguna coupe i nowy 508 sedan. Są jakieś jeszcze ciekawe wizualnie? xd Reszta jest bita na pysk przez nawet taką VAG-multiplę jakim jest Citigo xddd
Aaa, czyli tobie tylko o wyglad chodzi.