d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev19799809819829831019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Feb 24 2019 02:58pm
Jurtro jadę zobaczyć 207sw 1.6 120 kucy. Może coś z tego będzie
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
Feb 24 2019 02:59pm
Pamiętaj o suszarce.
Member
Posts: 11,274
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Feb 24 2019 03:13pm
Quote (DivineHero @ Feb 24 2019 09:58pm)
Jurtro jadę zobaczyć 207sw 1.6 120 kucy. Może coś z tego będzie


Powodzenia
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Feb 26 2019 12:41pm
I cyk i kupione w fajnym stanie ten dupowoz
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Feb 26 2019 12:53pm
Nie kupować samochodów na F. Fiaty, Fordy, Francuzy.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 26 2019 12:59pm
Dlaczego? Ja bym predzej kupil francuza niz vaga w sumie ;d
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Feb 26 2019 01:11pm
E tam miałem francuza był git. Znajomy na 307 zrobił już 200k w gazie też bez problemów. Mam nadzieję że i tym razem będzie podobnie :)
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Feb 26 2019 01:50pm
Quote (Damundo @ 26 Feb 2019 20:59)
Dlaczego? Ja bym predzej kupil francuza niz vaga w sumie ;d


chyba kpisz xd co prawda jezdzilem citroenami i peugeotami jakieś ~7/8 lat temu, to już wtedy była przepaść między nawet ścierwo-skodą, a francuzami xd. Z ładnych rozwiązań francuskich to chyba tylko laguna coupe i nowy 508 sedan. Są jakieś jeszcze ciekawe wizualnie? xd Reszta jest bita na pysk przez nawet taką VAG-multiplę jakim jest Citigo xddd
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 27 2019 03:18am
Quote (Nothus @ 26 Feb 2019 20:50)
chyba kpisz xd co prawda jezdzilem citroenami i peugeotami jakieś ~7/8 lat temu, to już wtedy była przepaść między nawet ścierwo-skodą, a francuzami xd. Z ładnych rozwiązań francuskich to chyba tylko laguna coupe i nowy 508 sedan. Są jakieś jeszcze ciekawe wizualnie? xd Reszta jest bita na pysk przez nawet taką VAG-multiplę jakim jest Citigo xddd


Aaa, czyli tobie tylko o wyglad chodzi.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Feb 27 2019 04:06am
Quote (Damundo @ 27 Feb 2019 11:18)
Aaa, czyli tobie tylko o wyglad chodzi.


W obecnych czasach nie ma czegoś takiego jak bezawaryjność lub bezobsługowość przez lata. Są awaryjne i bardziej awaryjne. Tak więc jeżeli porównamy taki sam poziom samochodów to do odróżnienia mamy tylko zastosowane technologie, jakość wykończenia i wygląd zewnetrzny. W zadnej z tych dziedzin niestety francuzy nie są liderami. Może talisman próbuje być ciekawy (i jest).
Go Back To Polska Topic List
Prev19799809819829831019Next
Add Reply New Topic New Poll