d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev19798991001011197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Member
Posts: 2,087
Joined: Nov 27 2012
Gold: 0.15
Warn: 60%
Feb 15 2013 09:45am
Kiedy wychodzi pełna wersja? Bo pograłbym w sumie ale nie wiem czy warto na becie zaczynać.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Feb 15 2013 09:46am
Quote (Karzelek @ Feb 15 2013 04:45pm)
Kiedy wychodzi pełna wersja? Bo pograłbym w sumie ale nie wiem czy warto na becie zaczynać.


imo warto
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Feb 15 2013 11:31am
Quote (Karzelek @ Feb 15 2013 05:45pm)
Kiedy wychodzi pełna wersja? Bo pograłbym w sumie ale nie wiem czy warto na becie zaczynać.


Imo warto jak chcesz fg dorobić :P
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Feb 15 2013 11:58am
wydalem lacznie 191 jeweler orbow zeby zrobic z armora 6 socketow,, teraz wydam fortune na linkowanie :<
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Feb 15 2013 01:03pm
Quote (iRetwe @ Feb 15 2013 05:58pm)
wydalem lacznie 191 jeweler orbow zeby zrobic z armora 6 socketow,, teraz wydam fortune na linkowanie :<


szkoda fg
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Feb 15 2013 01:05pm
Quote (kefir @ 15 Feb 2013 20:03)
szkoda fg


a co mam z tym robic ?

kupuje to co chce
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Feb 15 2013 02:29pm
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Feb 15 2013 02:43pm
Quote (iRetwe @ 15 Feb 2013 17:58)
wydalem lacznie 191 jeweler orbow zeby zrobic z armora 6 socketow,, teraz wydam fortune na linkowanie :<
koles, dalbym ci taka zbroje za friko

Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Feb 15 2013 02:58pm
Quote (kaaba @ 15 Feb 2013 21:43)
koles, dalbym ci taka zbroje za friko


vaal regalia ?
Go Back To Polska Topic List
Prev19798991001011197Next
Add Reply New Topic New Poll