Quote (Atanok @ 15 Apr 2013 15:15)
Jak biegacie to bierzecie ze soba butelke z woda czy tak na sucho? Bo nie wiem jak wziac sobie wode, zeby mnie nie wkurwiala.
Ja piję szklankę wody przed wyjściem i dopiero po powrocie się nawadniam

Imo jak ktoś nie biega xx km tras to nie ma sensu się obładowywać dodatkowo. A jak już to widziałem takie pasy na bidon, ewentualnie malutki plecaczek, ale tu już albo się trzeba zatrzymać, albo użerać z ściąganiem tego z pleców, wydobywaniem wody... jest i opcja tachania w ręce, 0,5l nie powinno być uciążliwe.