d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1979899100101469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 15 2013 08:15am
Jak biegacie to bierzecie ze soba butelke z woda czy tak na sucho? Bo nie wiem jak wziac sobie wode, zeby mnie nie wkurwiala.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 15 2013 08:17am
Quote (Atanok @ 15 Apr 2013 15:15)
Jak biegacie to bierzecie ze soba butelke z woda czy tak na sucho? Bo nie wiem jak wziac sobie wode, zeby mnie nie wkurwiala.


Ja piję szklankę wody przed wyjściem i dopiero po powrocie się nawadniam :D
Imo jak ktoś nie biega xx km tras to nie ma sensu się obładowywać dodatkowo. A jak już to widziałem takie pasy na bidon, ewentualnie malutki plecaczek, ale tu już albo się trzeba zatrzymać, albo użerać z ściąganiem tego z pleców, wydobywaniem wody... jest i opcja tachania w ręce, 0,5l nie powinno być uciążliwe.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 15 2013 08:23am
Quote (Grigo @ Apr 15 2013 04:17pm)
Ja piję szklankę wody przed wyjściem i dopiero po powrocie się nawadniam :D
Imo jak ktoś nie biega xx km tras to nie ma sensu się obładowywać dodatkowo. A jak już to widziałem takie pasy na bidon, ewentualnie malutki plecaczek, ale tu już albo się trzeba zatrzymać, albo użerać z ściąganiem tego z pleców, wydobywaniem wody... jest i opcja tachania w ręce, 0,5l nie powinno być uciążliwe.


No ja bym chcial narazie polgodzinne sesje robic wiec zbytnio odwodniony nie bede, ale pomysle o jakiejs saszetce na pasek bo to chyba najlepsza opcja.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 15 2013 08:25am
Quote (Atanok @ 15 Apr 2013 15:23)
No ja bym chcial narazie polgodzinne sesje robic wiec zbytnio odwodniony nie bede, ale pomysle o jakiejs saszetce na pasek bo to chyba najlepsza opcja.


Mnie by to przeszkadzało, skakało, obijało się, do tego bym się upocił trochę pewnie. Już bym wolał w ręcę butelkę/ bidon do 0,5l trzymać.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 15 2013 08:27am
Quote (Grigo @ Apr 15 2013 04:25pm)
Mnie by to przeszkadzało, skakało, obijało się, do tego bym się upocił trochę pewnie. Już bym wolał w ręcę butelkę/ bidon do 0,5l trzymać.


Teraz sobie zdalem sprawe, ze chcialbym w trakcie sobie sluchac muzyke z telefonu, ale nie mam ciuchow z zapinanymi kieszeniami. Czas ogarnac jakis dresik.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 15 2013 08:28am
Quote (Atanok @ 15 Apr 2013 15:27)
Teraz sobie zdalem sprawe, ze chcialbym w trakcie sobie sluchac muzyke z telefonu, ale nie mam ciuchow z zapinanymi kieszeniami. Czas ogarnac jakis dresik.


Muzyczka fajna sprawa :)
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 15 2013 08:29am
Bez przesady, woda na 0.5h biegania? :blink:
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Apr 15 2013 08:30am
ja zasuwam w dresiku, w jednej kieszeni telefon, w drugiej klucze i karta miejska (w razie jakbym zdechł gdzieś po drodze) ;)
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 15 2013 08:32am
Quote (kefir @ Apr 15 2013 04:29pm)
Bez przesady, woda na 0.5h biegania? :blink:


Nie no, jak na biezni biegalem to duzo dluzej bez wody wytrzymywalem, ale juz tak bardziej przyszlosciowo, na dluzsze sesje mysle.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 15 2013 08:33am
Przydałby się jakiś tech-team co by jeżdził samochodem w pobliżu, woda, ręcznik, masażysta, wszystko w pakiecie :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1979899100101469Next
Add Reply New Topic New Poll