Quote (myr00n @ 22 Nov 2012 17:33)
Dzieki za 24h suspa za wklejenie zdjecia 7 diablo. Czy jak wrzuce 14 dostane 48h?
Co do ludzi, ktorym wywala w nocy diabła - l2 YAR.
Po co w ogole wrzucac takie zdjecia? Sam mam 4 komputery po 10 diablow i sie nie chwale.