d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev19798991001011715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 22 2012 09:45am
Quote (2007 @ 22 Nov 2012 15:39)
Bardzo fajnie. Jesteśmy z Ciebie dumni, a teraz pozwolisz, że podzielę się tą informacją z mitonem.

~pozdrawiam.

~pozdrawiam
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Nov 22 2012 09:54am
Quote (2007 @ 22 Nov 2012 15:39)
Bardzo fajnie. Jesteśmy z Ciebie dumni, a teraz pozwolisz, że podzielę się tą informacją z mitonem.

~pozdrawiam.


Ja pierdole -_-
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Nov 22 2012 09:57am
Quote (2007 @ Nov 22 2012 04:39pm)
Bardzo fajnie. Jesteśmy z Ciebie dumni, a teraz pozwolisz, że podzielę się tą informacją z mitonem.

~pozdrawiam.


:wallbash:
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 22 2012 10:33am
Dzieki za 24h suspa za wklejenie zdjecia 7 diablo. Czy jak wrzuce 14 dostane 48h?
Co do ludzi, ktorym wywala w nocy diabła - l2 YAR.
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
Nov 22 2012 10:35am
Quote (myr00n @ 22 Nov 2012 17:33)
Dzieki za 24h suspa za wklejenie zdjecia 7 diablo. Czy jak wrzuce 14 dostane 48h?
Co do ludzi, ktorym wywala w nocy diabła - l2 YAR.


to sa wilki nie ludzie i boja sie konkurencji :D
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Nov 22 2012 10:38am
Quote (myr00n @ 22 Nov 2012 17:33)
Dzieki za 24h suspa za wklejenie zdjecia 7 diablo. Czy jak wrzuce 14 dostane 48h?
Co do ludzi, ktorym wywala w nocy diabła - l2 YAR.


Po co w ogole wrzucac takie zdjecia? Sam mam 4 komputery po 10 diablow i sie nie chwale.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 22 2012 10:40am
Quote (groom @ 22 Nov 2012 17:38)
Po co w ogole wrzucac takie zdjecia? Sam mam 4 komputery po 10 diablow i sie nie chwale.


Pics albo wiadomka ! :D
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Nov 22 2012 10:40am
Quote (zYwi3c @ 22 Nov 2012 17:40)
Pics albo wiadomka ! :D


Jak znajde jakies w necie to wrzuce ;)
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Nov 22 2012 11:11am
kto mnie zdonuje iloscio 10 mio igg?
oferuje wur wubszczakuw
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold: 97.84
Nov 22 2012 11:12am
Quote (AsaroV @ 22 Nov 2012 18:11)
kto mnie zdonuje iloscio 10 mio igg?
oferuje wur wubszczakuw


kup za fg
Go Back To Polska Topic List
Prev19798991001011715Next
Add Reply New Topic New Poll