Quote (cOr @ 5 Jan 2011 16:12)
mam prawko 3.5 roku ale przez ten czas jezdzilem tylko kilka razy a ostatnio ze 2 lata temu ;/
myslicie ze 10h doszkalajacych wystarczy do w miare luznego przejscia na codzienna jazde? dodam ze warszawa wiec w gre wchodza ronda, tramwaje itd
Moim zdaniem wystarczy spokojnie. Ja miałem przerwę 2 lata po jednym egzaminie. Bałem się, że będzie kiepsko, a praktycznie pamiętałem niemal wszystko. 10h z dobrym instruktorem i będziesz jeździł.