d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev1979899100101125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Dec 27 2010 02:45pm
No i dzisiaj trochę dla wprawy pośmigałem ojca autem po mieście. Wreszcie sam ;)
Teraz pozostało jakieś auto kupić.
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold: 133.37
Dec 30 2010 05:28am
(12/30/10) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

B)
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Jan 5 2011 08:37am
http://moto.onet.pl/1634753,1,dla-piratow-drogowych-reedukacja,artykul.html?node=2
Czyli jeszcze tylko prezydent, pół roku do wejścia ustawy w życie i prawko na motor będzie od 24 lat. Już widzę media, które wysyłają ludziom papkę o tym ilu motocyklistów jeździ bez prawka.

This post was edited by radi3k on Jan 5 2011 08:38am
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 5 2011 08:44am
Quote (radi3k @ Jan 5 2011 03:37pm)
http://moto.onet.pl/1634753,1,dla-piratow-drogowych-reedukacja,artykul.html?node=2
Czyli jeszcze tylko prezydent, pół roku do wejścia ustawy w życie i prawko na motor będzie od 24 lat. Już widzę media, które wysyłają ludziom papkę o tym ilu motocyklistów jeździ bez prawka.


Kurwa, nie zrobiłem kat. A więc musze się pospieszyć.
Ale wątpie żeby mi się udało
Member
Posts: 7,640
Joined: May 4 2006
Gold: 0.00
Jan 5 2011 08:58am
Quote (radi3k @ 5 Jan 2011 16:37)
http://moto.onet.pl/1634753,1,dla-piratow-drogowych-reedukacja,artykul.html?node=2
Czyli jeszcze tylko prezydent, pół roku do wejścia ustawy w życie i prawko na motor będzie od 24 lat. Już widzę media, które wysyłają ludziom papkę o tym ilu motocyklistów jeździ bez prawka.



akurat będe wtedy miec 24 :) swoja droga jakas nie chce mi sie A robic, jestem zbyt leniwy zeby moterem smigac

This post was edited by Lord-Keny on Jan 5 2011 08:59am
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Jan 5 2011 09:02am
Od 1 stycznia ceny za naukę jazdy i egzaminy na kategorię A uległy podwyższeniu o nowy VAT, jako jedyna kategoria.
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Jan 5 2011 09:10am
ja byłem na 1 lekcji i musiałem zrezygnować na jakiś czas :D teraz od nowego ruszam myślę że do miesiąca zacznę :)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 5 2011 09:12am
mam prawko 3.5 roku ale przez ten czas jezdzilem tylko kilka razy a ostatnio ze 2 lata temu ;/
myslicie ze 10h doszkalajacych wystarczy do w miare luznego przejscia na codzienna jazde? dodam ze warszawa wiec w gre wchodza ronda, tramwaje itd
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Jan 5 2011 09:42am
Quote (cOr @ 5 Jan 2011 16:12)
mam prawko 3.5 roku ale przez ten czas jezdzilem tylko kilka razy a ostatnio ze 2 lata temu ;/
myslicie ze 10h doszkalajacych wystarczy do w miare luznego przejscia na codzienna jazde? dodam ze warszawa wiec w gre wchodza ronda, tramwaje itd


Moim zdaniem wystarczy spokojnie. Ja miałem przerwę 2 lata po jednym egzaminie. Bałem się, że będzie kiepsko, a praktycznie pamiętałem niemal wszystko. 10h z dobrym instruktorem i będziesz jeździł.
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Jan 5 2011 11:38am
3 lutego egzamin :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1979899100101125Next
Add Reply New Topic New Poll