d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev19789799809819821019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Feb 22 2019 06:45am
Quote (Kenu_PL @ 22 Feb 2019 07:21)
No dobra na poważnie to silnik 1.6 102 konie super znosi gaz. Ja osobiście mam już nalatane 115k na nim wszystko na gazie


2 takie auta w domu mamy, w jednym gaz.
Uważać na skrzynie 5B w autach z tym silnikiem, bo np. Octavia I przy tym silniku i 5B manualu nie nadaje się kompletnie na autostrade, prędkość przelotowa 110km/h.

Member
Posts: 11,312
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Feb 22 2019 06:46am
Quote (toyo @ Feb 22 2019 01:45pm)
2 takie auta w domu mamy, w jednym gaz.
Uważać na skrzynie 5B w autach z tym silnikiem, bo np. Octavia I przy tym silniku i 5B manualu nie nadaje się kompletnie na autostrade, prędkość przelotowa 110km/h.


A to fakt. Duża wada tego pojazdu. U mnie w Octavii II przy 3000rpm mamy 95km/h
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 22 2019 11:50am
Quote (Menthololowy @ 22 Feb 2019 01:22)
Yamaha Fazer S2.
Odnośnie kupowania sprzęta, pod koniec poprzedniego sezonu raz przewiozłem ziomka i już stoi u niego w garażu horneta, teraz czeka na początek sezonu żeby prawko zdobić :thumbsup:


Fazunia dobra, tez mi sie podobaja, chociaz bardziej bym na pierwsze moto bral jakiegos nakeda, takiego horneta na przyklad, chociaz dosyc ciezka maszyna.

Ja mialem zamiar w tym roku tez ogarnac, ale chyba tylko dokoncze prawko, a moto w przyszlym, albo za 2 sezony.
Musze zmienic auto, dodatkowo kuzyn chce ode mnie obecne kupic wiec dobry moment ;d Tylko mam problem z wyborem ehh.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 22 2019 07:41pm
Ktoś tutaj oprócz Nothusa kupował nowy samochód, czy raczej wszyscy gustuja w używanych?
Member
Posts: 11,312
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Feb 23 2019 12:15am
Quote (Grigo @ Feb 23 2019 02:41am)
Ktoś tutaj oprócz Nothusa kupował nowy samochód, czy raczej wszyscy gustuja w używanych?


Ja kupowałem nowy A CO?
Member
Posts: 11,312
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Feb 24 2019 07:24am
Po raz kolejny poleglem przy wymianę żarówki w skodzie ya yebie
Member
Posts: 2,465
Joined: Oct 8 2015
Gold: 348.00
Feb 24 2019 02:32pm
Quote (Damundo @ 22 Feb 2019 19:50)
Fazunia dobra, tez mi sie podobaja, chociaz bardziej bym na pierwsze moto bral jakiegos nakeda, takiego horneta na przyklad, chociaz dosyc ciezka maszyna.

Ja mialem zamiar w tym roku tez ogarnac, ale chyba tylko dokoncze prawko, a moto w przyszlym, albo za 2 sezony.
Musze zmienic auto, dodatkowo kuzyn chce ode mnie obecne kupic wiec dobry moment ;d Tylko mam problem z wyborem ehh.


Ja bym najchętniej wymienił i bryczkę i moto ale póki co mam inne wydatki :( beemkę najchętniej wymieniłbym na Lexusa IS II generacji (zaczynają się od 30k) a fazerkę na następną fazerkę ale litrową i koniecznie powyżej 2008r. (od tego rocznika mają już 150km). Ale jak wcześniej rzekłem w najbliższych miesiącach mam w chuj innych wydatków ;p
Nad jakimi samochodami się zastanawiasz?
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 24 2019 02:40pm
Quote (Menthololowy @ 24 Feb 2019 21:32)
Ja bym najchętniej wymienił i bryczkę i moto ale póki co mam inne wydatki :( beemkę najchętniej wymieniłbym na Lexusa IS II generacji (zaczynają się od 30k) a fazerkę na następną fazerkę ale litrową i koniecznie powyżej 2008r. (od tego rocznika mają już 150km). Ale jak wcześniej rzekłem w najbliższych miesiącach mam w chuj innych wydatków ;p
Nad jakimi samochodami się zastanawiasz?


Na IS'a mocno patrzalem (1 gen), ale to 155kuca troche malo, by sie odpychal podobnie do leganzy, bo ciezszy.
Najbardziej sie poki co najaralem na saaba 9-3, wersja 2.0t albo 2.0T, fajnie jakby mial poliftowy kokpit czyli 2006+, ale chcialem sie zmiescic w 20k to nie wiem czy sie trafi ;d
Zwlaszcza, ze myslalem nad skorzystaniem z uslug ktoregos z typow co szukaja i sprowadzaja na zamowienie fury. Bo jezdzic albo szukac po polszy srednio mi sie chce, a w mojej okolicy jest jebana pustynia motoryzacyjna. (jedyny moment, kiedy zaluje, ze nie mieszkam w okolicach slunzga xd)
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
Feb 24 2019 02:42pm
Dolurz zlotuwke a sprowadze Ci bmw 6l
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 24 2019 02:47pm
Quote (Exnom @ 24 Feb 2019 21:42)
Dolurz zlotuwke a sprowadze Ci bmw 6l


Totalnie omijam wszelkie vagi i beemy, za duze ryzyko wjebania sie na mine i srednio mi sie podobajo :(
Go Back To Polska Topic List
Prev19789799809819821019Next
Add Reply New Topic New Poll