Quote (Menthololowy @ 24 Feb 2019 21:32)
Ja bym najchętniej wymienił i bryczkę i moto ale póki co mam inne wydatki :( beemkę najchętniej wymieniłbym na Lexusa IS II generacji (zaczynają się od 30k) a fazerkę na następną fazerkę ale litrową i koniecznie powyżej 2008r. (od tego rocznika mają już 150km). Ale jak wcześniej rzekłem w najbliższych miesiącach mam w chuj innych wydatków ;p
Nad jakimi samochodami się zastanawiasz?
Na IS'a mocno patrzalem (1 gen), ale to 155kuca troche malo, by sie odpychal podobnie do leganzy, bo ciezszy.
Najbardziej sie poki co najaralem na saaba 9-3, wersja 2.0t albo 2.0T, fajnie jakby mial poliftowy kokpit czyli 2006+, ale chcialem sie zmiescic w 20k to nie wiem czy sie trafi ;d
Zwlaszcza, ze myslalem nad skorzystaniem z uslug ktoregos z typow co szukaja i sprowadzaja na zamowienie fury. Bo jezdzic albo szukac po polszy srednio mi sie chce, a w mojej okolicy jest jebana pustynia motoryzacyjna. (jedyny moment, kiedy zaluje, ze nie mieszkam w okolicach slunzga xd)