Ja wlasnie szukam nowszego dupowozu do 15-20k i nic mi nie podchodzi. Jedyne co przykulo moja uwage to saab 9-3 w 2.0t albo 2.0T.
Iso help xd
Quote (Menthololowy @ 20 Feb 2019 18:00)
Moto przygotowane do sezonu :wub: A do roboty trochę tego było:
-olej silnikowy
-filtr oleju
-płyn chłodniczy
-płyn hamulcowy
-klocki tył
-tarcza hamulcowa tył
-łożyska główki ramy
-zestaw panewek przedniego zawieszenia + uszczelniacze + olej do lag
-kompletne sprzęgło
-mycie zacisków hamulcowych w myjce ultradźwiękowej
-regulacja przepustnic
-naciąg łańcucha
Moto odebrałem w nd, tak więc nie potrafiłem sobie odnowić przejażdżki, pogoda sprzyjała (+13 °C i ani jednej chmurki) :thumbsup:
jakie masz moto ziomeg?
Ja w tym roku mialem juz kompletowac stroj i kupic pierwsze moto ale jednak bedzie chyba zmiana dupowozu najpierw ;d
This post was edited by Damundo on Feb 21 2019 03:18pm