d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev19769779789799801019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,465
Joined: Oct 8 2015
Gold: 348.00
Dec 14 2018 02:32am
Quote (zuz9 @ 14 Dec 2018 07:26)
Ktoś miał styczność z francuzami? Konkretnie nowy 5008, 2.0 diesel. Jak to się sprawuje w dłuższej eksploatacji, mityczna elektryka francuskich aut? Osobiście jestem przekonany do s-maxa, ale żonie coś średnio pasuje.


Pierdolnij sobie multiple.
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Dec 14 2018 02:51am
Quote (Menthololowy @ 14 Dec 2018 09:32)
Pierdolnij sobie multiple.


W łeb się... :D
Jeszcze jest Touran ale wszyscy teraz narzekają na te VW.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Dec 14 2018 03:40am
Quote (zuz9 @ 14 Dec 2018 10:51)
W łeb się... :D
Jeszcze jest Touran ale wszyscy teraz narzekają na te VW.


Na co narzekaja?
Member
Posts: 34,143
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Dec 14 2018 03:41am
Quote (Nothus @ Dec 14 2018 11:40am)
Na co narzekaja?


dokładnie VW było jest i będzie jedną z lepszych marek aut osobowych.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Dec 14 2018 03:46am
Quote (kondes @ 14 Dec 2018 11:41)
dokładnie VW było jest i będzie jedną z lepszych marek aut osobowych.


Nie zgodziłbym się xd. Pytałem na co narzekają, bo chciałbym tego uniknąć w moim VW. Kupiłem w salonie i narazie jedynym mankamentem było to, że przez jeden dzień nie działał system Start/Stop. ASO wyjaśniło telefonicznie, że samochód prawdopodobnie stał przez jakiś czas (to prawda, bo tydzień byłem w delegacji) na mrozie i akumulator był niedoładowany na tyle mocno, żeby system pozwolił sobie na działanie.

Poza tym, to jest już mój drugi VW pod rząd i widzę mniej więcej co im dolega. Mechanicznie są miodzio, jeżeli nei nakurwiasz dwa lata na tym samym oleju 80k km, ale elektronika to jest jakiś żart. Zaprojektowana, żeby się spierdolić :D. Moja poprzednia jetta miała awarię chyba każdej funkcji wewnątrz kokpitu, począwszy od włącznika ogrzewania lusterek i automatycznego ich składania, po jebany wyświetlacz radia gdy były upały.

Podkreslę to ponownie - jednostki napędowe są miód.
Member
Posts: 34,143
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Dec 14 2018 03:52am
Quote (Nothus @ Dec 14 2018 11:46am)
Nie zgodziłbym się xd. Pytałem na co narzekają, bo chciałbym tego uniknąć w moim VW. Kupiłem w salonie i narazie jedynym mankamentem było to, że przez jeden dzień nie działał system Start/Stop. ASO wyjaśniło telefonicznie, że samochód prawdopodobnie stał przez jakiś czas (to prawda, bo tydzień byłem w delegacji) na mrozie i akumulator był niedoładowany na tyle mocno, żeby system pozwolił sobie na działanie.

Poza tym, to jest już mój drugi VW pod rząd i widzę mniej więcej co im dolega. Mechanicznie są miodzio, jeżeli nei nakurwiasz dwa lata na tym samym oleju 80k km, ale elektronika to jest jakiś żart. Zaprojektowana, żeby się spierdolić :D. Moja poprzednia jetta miała awarię chyba każdej funkcji wewnątrz kokpitu, począwszy od włącznika ogrzewania lusterek i automatycznego ich składania, po jebany wyświetlacz radia gdy były upały.

Podkreslę to ponownie - jednostki napędowe są miód.


No to prawda zawsze można wybrać werjsie z okrojoną elektroniką i problem połowicznie rozwiązuje się sam. Jeżeli chodzi o olej to nie tylko w VW wszędzie trzeba tak robić. Nie jestem fanem tych elektornicznych rozwiązań bo jest to bolączk każdej marki (chyba, że się mylę?) Jednostki napędowe miód tak jak mówisz tylko i włacznie z tego względu, że nie implementują jakiś chuj wiem co nowinek. Dla mnie ogólnie rzecz biorąc najlepszym wyborem są niemieckie auta, mówie to z perspektywy posiadacza francuzów/japońców i własnie niemców.
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Dec 14 2018 08:43am
Quote (Nothus @ 14 Dec 2018 10:40)
Na co narzekaja?


Nic konkretnego Ci nie powiem, doczytam temat i dam znać czy coś ciekawego piszą.
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
Dec 14 2018 04:40pm
Inb4 spiderguwno


https://spidersweb.pl/autoblog/volkswagen-afera-2018-brak-homologacji/

Maja rozmach skurwysyny ale ludzie dalej będą kupować. :d
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Dec 14 2018 04:43pm
Widziałem, że kilka stron temu ktoś wysoki szukał supermoto.
Obczaj sobie KTM 690 SM lub SMC, ale SMC już jest drogi. Duże supermoto ze zjadliwą prędkością przelotową, taki pół supermociak, pół naked, a pół legenda. W wersji SM przednia czacha z błotnikiem wygląda arcy obrzydliwie, ale z tego co się orientuję pasuje plug&play z SMC i już wygląda konkret.
Member
Posts: 11,290
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Feb 19 2019 08:29am
Quote (kondes @ Dec 14 2018 10:52am)
No to prawda zawsze można wybrać werjsie z okrojoną elektroniką i problem połowicznie rozwiązuje się sam. Jeżeli chodzi o olej to nie tylko w VW wszędzie trzeba tak robić. Nie jestem fanem tych elektornicznych rozwiązań bo jest to bolączk każdej marki (chyba, że się mylę?) Jednostki napędowe miód tak jak mówisz tylko i włacznie z tego względu, że nie implementują jakiś chuj wiem co nowinek. Dla mnie ogólnie rzecz biorąc najlepszym wyborem są niemieckie auta, mówie to z perspektywy posiadacza francuzów/japońców i własnie niemców.


Generanie samochody sa projektowane zeby sie spierdolic. niezaleznie od marki. I tak zeby byly kosztowne w naprawie.
Go Back To Polska Topic List
Prev19769779789799801019Next
Add Reply New Topic New Poll