Quote (kondes @ 14 Dec 2018 11:41)
dokładnie VW było jest i będzie jedną z lepszych marek aut osobowych.
Nie zgodziłbym się xd. Pytałem na co narzekają, bo chciałbym tego uniknąć w moim VW. Kupiłem w salonie i narazie jedynym mankamentem było to, że przez jeden dzień nie działał system Start/Stop. ASO wyjaśniło telefonicznie, że samochód prawdopodobnie stał przez jakiś czas (to prawda, bo tydzień byłem w delegacji) na mrozie i akumulator był niedoładowany na tyle mocno, żeby system pozwolił sobie na działanie.
Poza tym, to jest już mój drugi VW pod rząd i widzę mniej więcej co im dolega. Mechanicznie są miodzio, jeżeli nei nakurwiasz dwa lata na tym samym oleju 80k km, ale elektronika to jest jakiś żart. Zaprojektowana, żeby się spierdolić :D. Moja poprzednia jetta miała awarię chyba każdej funkcji wewnątrz kokpitu, począwszy od włącznika ogrzewania lusterek i automatycznego ich składania, po jebany wyświetlacz radia gdy były upały.
Podkreslę to ponownie - jednostki napędowe są miód.