Quote (Nothus @ Dec 3 2018 12:55pm)
No kurwa xd nawet 5000 przebiegu nie ma. Na infolinii aso powiedzieli, że jak samochód stał tydzień, to komputer może mieć sygnal z czujnika, ze akumulator jest niedoładowany. Po kilkudziesieciu kilometrach wszystko powinno byc z powrotem git.
No tez tak myślałem, ale spalanie jest mniejsze w stosunku do jazdy bez start-stopu. Jakies 0,5l/100km
Wyłącz to w pizdu. Żaden to bajer, a zużycie paliwa wzrasta.

(co nie zmienia faktu, że i tak beka, że tak szybko xDD)
e/ no dobra, są jakieś badania, że to zmniejsza zużycie o te 0,5l na 100km, zasugerowałem się opinią kumpli (jeden pracownik salonu bmw, a drugi mechanik z powołania) i uznają to za bullshit.
This post was edited by Ezraaa on Dec 3 2018 05:16am