Quote (Majonez @ Nov 5 2018 05:10pm)
No raz w roku trzeba wsadzic (podobno) 5-10k na uszczelnianie czy jakies inne pierdoly, wiec imo gra nie warta swieczki.
raz na 120kkm srednio a nie na rok

rx8 chodza fajnie na gazie
ogolnie rzecz biorac dajesz ~20k za rx8 i masz fajne auto porownywalne z duzo drozszymi odpowiednikami, ale trzeba pamietac ze silnik wymaga wlozenia troche serduszka
wankle lubia wysokie obroty i dlatego rx8 jest dobre dla pasjonatow i ludzi ktorzy lubia troche poupalac samochod. Upalane rzedowki moga nie wytrzymac 120kkm
