d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev19719729739749751019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Nov 5 2018 11:44am
Quote (Majonez @ Nov 5 2018 05:10pm)
No raz w roku trzeba wsadzic (podobno) 5-10k na uszczelnianie czy jakies inne pierdoly, wiec imo gra nie warta swieczki.


raz na 120kkm srednio a nie na rok :wacko:

rx8 chodza fajnie na gazie

ogolnie rzecz biorac dajesz ~20k za rx8 i masz fajne auto porownywalne z duzo drozszymi odpowiednikami, ale trzeba pamietac ze silnik wymaga wlozenia troche serduszka
wankle lubia wysokie obroty i dlatego rx8 jest dobre dla pasjonatow i ludzi ktorzy lubia troche poupalac samochod. Upalane rzedowki moga nie wytrzymac 120kkm :)
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
Nov 6 2018 07:35am
Zabawka na gaz?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 6 2018 07:52am
Quote (AsaroV @ Nov 5 2018 06:44pm)
raz na 120kkm srednio a nie na rok :wacko:

rx8 chodza fajnie na gazie

ogolnie rzecz biorac dajesz ~20k za rx8 i masz fajne auto porownywalne z duzo drozszymi odpowiednikami, ale trzeba pamietac ze silnik wymaga wlozenia troche serduszka
wankle lubia wysokie obroty i dlatego rx8 jest dobre dla pasjonatow i ludzi ktorzy lubia troche poupalac samochod. Upalane rzedowki moga nie wytrzymac 120kkm :)


zza 20 to dostaniesz dwa i anglika gratis,

jaka rzędówka ci nie wytrzyma 120 ? rx8 pada zanim klepnie sto tysięcy
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Nov 6 2018 07:58am
Szukam samochodu z automatyczną skrzynią, min 2014 rok, ekonomiczny, 150KM+
Budżet 5000 ale mogę dołożyć 2-3 złote
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Nov 6 2018 08:49am
Quote (l1pa @ Nov 6 2018 03:52pm)
zza 20 to dostaniesz dwa i anglika gratis,

jaka rzędówka ci nie wytrzyma 120 ? rx8 pada zanim klepnie sto tysięcy


z dziurami w podlodze i ogolnie rozjebane chyba
za 20k masz w miare okej egzemplarz do ktorego nie musisz wkladac 2go 20k

chodzi mi o to ze po ogarnieciu serducha i dbaniu srednio 120kkm silnik bez wiekszych napraw przejedzie
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Nov 6 2018 02:57pm
Jakoś ja na tą mazdę zawsze tak patrzyłem, że jak kogoś stać na serwisowanie tego auta i spalanie 20l/100km to wolalbym troche dolozyc i kupic cos mniej problematycznego, a rownie ladnego i szybkiego ;)
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Nov 6 2018 03:04pm
Ja chce na nastepne auto kupic rexi zalozyc gaz i jezdzic fajnym autem za stosunkowo male piniondze
Jako ze nie robie bardzo duzo kilometrow to serwis po 4 czy 5 latach moge brac na klate
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 2 2018 04:33pm
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Dec 3 2018 12:57am
Czy ktoś mi wytłumaczy jak działa system start-stop i dlaczego się nie załącza?

Temperatura oleju: 70 stopni,
Temperatura cieczy chlodzacej: 90 stopni
Temperatura na zewnatrz: -3 stopnie
System działa i się załącza.

Temperatura oleju: 88 stopni,
Temperatura cieczy chlodzacej: 90 stopni
Temperatura na zewnatrz: 5 stopni
System działa i się nie załącza.
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Dec 3 2018 01:15am
Któryś czujnik nie puszcza i tyle, może wilgotności może temperatury we wnętrzu. A może masz złoma gdzie wszystko działa losowo.
Go Back To Polska Topic List
Prev19719729739749751019Next
Add Reply New Topic New Poll