d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev19709719729739741019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,734
Joined: Feb 22 2013
Gold: 0.00
Nov 2 2018 09:55am
Quote (Damundo @ Nov 1 2018 07:34pm)
No wlasnie jestem bardzo ciekaw ile beda takie roczne uzywki kosztowaly w przyszlym roku. Bo dosyc chwala wszyscy ten moto. Wolalbym KTM'a 390, ale ma prawie identyczny silnik, a kosztuje 1/3 wiecej.


UWAGA, automatycznie odpala sie filmik na stronie i napierdala w uszy.

https://www.bajaj.pl/polish/marki/motocykle/dominar/dominar-400/przegl%C4%85d/


moze SM drz 400 podejdzie :D ? wiadomo trzeba tylko upolowac dobra sztuke. z serwisem nie ma sie co martwic, bo mam ten sam silnik w quadzie :) silnik niezawodny :D jedynie zagladac do zaworow i regulowac, no i olejek :) a tak to mozna nawet trafic fajna sztuke po "tuningu" bo duzo ludzi wklada Big bore 440 a wtedy to juz lata bardzo dobrze :D jak robilem remont 4 lata temu (tłok, 4 zawory, rozrząd) tak dalej smiga.
Member
Posts: 28,907
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Nov 2 2018 09:59am
Chetnie bym kupil rx-8 ale te silniki padaja jak muchy :(
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 2 2018 10:02am
Quote (Fatality-SoF @ 2 Nov 2018 16:59)
Chetnie bym kupil rx-8 ale te silniki padaja jak muchy :(


Trzeba dbac o niego i bedzie smigal.
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Nov 3 2018 02:26am
Quote (Fatality-SoF @ Nov 2 2018 03:59pm)
Chetnie bym kupil rx-8 ale te silniki padaja jak muchy :(


I spalanie 20l w mieście, nie widzę żadnego powodu żeby wybrać te auto :|
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 3 2018 02:44am
Quote (Bart3k @ 3 Nov 2018 09:26)
I spalanie 20l w mieście, nie widzę żadnego powodu żeby wybrać te auto :|


Zapewne wyglad i osiagi w stosunku do ceny.
Member
Posts: 2,465
Joined: Oct 8 2015
Gold: 348.00
Nov 5 2018 06:25am
Quote (Damundo @ 1 Nov 2018 19:40)
Z droga eksploatacja pewnie chodzi ci o czeste serwisowanie 2T, ale ja na bank jak cos bede kupowal to 4T ;d





Nie no wiadomo. Celuje w Kawasaki H2R zeby zapierdalac 400km/h przez patelnie na Chabówce xddd Jakoś na sporty mnie nie ciągnie, raczej jakis naked względnie turystyk. Coś na miasto na początek, jakiś typowy mieszczuch.
Myślałem nawet o mniejszych pojemnościach, ale nic ciekawego mi nie wpadło w oko, chociaż nawet na takie licencjonowane chińczyki zerkałem jak Benelli, a nawet na ten indyjski hit tego roku, Dominara ;d
Fajni wyglada, Bajaj dobra firma, i cena za nowke salonowke 15k.
Chociaz z drugiej strony za taka kase juz sie zajebista uzywke czegos ciekawszego dostanie, z tym ze z moim brakiem doswiadczenia i brakiem kogokolwiek do pomocy przy ew. ogledzinach troche RIP. Zostaje chyba tylko szukanie po forach zeby sie na gruza nie naciac xd


Jeśli myślisz, że 4T nie wymaga kapy silnika co X motogodzin (w zależności od stylu jazdy) to muszę Cię rozczarować :( faktem jest, że 4T wytrzymuje jeszcze raz tyle co 2T ale wymiana tłoka + szlif cylindra jest niestety nieunikniona. Do tego dochodzi Ci np rozrząd w 4T.
Broń Bożenie próbuję Cię odwieźć od supermoto bo to maszyny wręcz genialne, tylko stwierdzam fakt, że dość drugie w utrzymaniu.
Czekam na sweet focie od razu po zakupie :wub:
P.S. Kupuj teraz, na koniec sezonu idzie dorwać sprzęta rly taniej.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Nov 5 2018 07:19am
Quote (Menthololowy @ 5 Nov 2018 14:25)
Jeśli myślisz, że 4T nie wymaga kapy silnika co X motogodzin (w zależności od stylu jazdy) to muszę Cię rozczarować :( faktem jest, że 4T wytrzymuje jeszcze raz tyle co 2T ale wymiana tłoka + szlif cylindra jest niestety nieunikniona. Do tego dochodzi Ci np rozrząd w 4T.
Broń Bożenie próbuję Cię odwieźć od supermoto bo to maszyny wręcz genialne, tylko stwierdzam fakt, że dość drugie w utrzymaniu.
Czekam na sweet focie od razu po zakupie :wub:
P.S. Kupuj teraz, na koniec sezonu idzie dorwać sprzęta rly taniej.


Najpierw musze prawko ogarnac, chyba ze sobie jakas szalona 125ke pierdolne xd Takie mialem generalnie plany, tylko przy moim wzroscie poza varadero nie wiem czy cos by mi pasowalo wielkosciowo xd
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Nov 5 2018 08:37am
Quote (Majonez @ 2 Nov 2018 18:02)
Trzeba dbac o niego i bedzie smigal.


Ale i tak jakoś co 80-120 kkm musisz w to sporo kasy wpierdolić. Więc nawet jak kupisz zdrowe to trzeba trzymać kciuki za to, żeby nie trafiło na Ciebie.


Quote (Bart3k @ 3 Nov 2018 10:26)
I spalanie 20l w mieście, nie widzę żadnego powodu żeby wybrać te auto :|


Znajomy mój coś tam miał z nimi wspólnego.
Podobno mega dobrze się prowadzą, ze względu m.in. na silnik, jego wagę itp. Ludzie robią różne swapy (od V-teców po jakieś V8), ale duuużo z nich zabija największą zaletę tego samochodu, czyli prowadzenie, bo wszelkie kalkulacje rozkładu masy z fabryki przepadają.
Tak czy inaczej fajne auto, zawsze przyjemniej minąć RX8 niż 500-ego Golfa.
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 5 2018 09:10am
No raz w roku trzeba wsadzic (podobno) 5-10k na uszczelnianie czy jakies inne pierdoly, wiec imo gra nie warta swieczki.
Member
Posts: 2,465
Joined: Oct 8 2015
Gold: 348.00
Nov 5 2018 10:01am
Quote (Damundo @ 5 Nov 2018 15:19)
Najpierw musze prawko ogarnac, chyba ze sobie jakas szalona 125ke pierdolne xd Takie mialem generalnie plany, tylko przy moim wzroscie poza varadero nie wiem czy cos by mi pasowalo wielkosciowo xd


Jeśli masz kasę to śmiało, zdziwisz się jak niektóre 125tki w 2T idą;p problem w tym, że po miesiącu zaczyna brakować mocy i człowiek już myśli nad zmianą :D
Go Back To Polska Topic List
Prev19709719729739741019Next
Add Reply New Topic New Poll