d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev196979899100120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 25 2015 02:34pm
Quote (Monlightek @ 25 Mar 2015 21:33)
wypierdalaj smieciu



ale nie szkaluj pls :/


lolowiec ale wez nie przeklinaj..........
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 25 2015 05:16pm
Quote (Lander @ 25 Mar 2015 22:31)
przypominam ze najwieksza zaraza w tej grze poza ruskimi to lolowcy dla ktorych robienie celow mapy jest za trudne


nie trafiłem w sumie jeszcze na ruskich :o
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 25 2015 05:30pm
Quote (Lander @ Mar 25 2015 08:31pm)
przypominam ze najwieksza zaraza w tej grze poza ruskimi to lolowcy dla ktorych robienie celow mapy jest za trudne
Owsze, drugie miejsce to gracze Novy myslacy, ze to Call of Duty i bawiacy sie w snajpera, ale kogos tez trzeba boostowac b)

Banned
Posts: 10,148
Joined: Aug 14 2008
Gold: 0.30
Mar 26 2015 02:25am
czemu ta gra jest tak popierdolona ze tak jak na twoim screenie wszyscy gracze maja dodatni bilans zabic w stosunku do zgonow?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Mar 26 2015 02:37am
Quote (Mexter @ 26 Mar 2015 09:25)
czemu ta gra jest tak popierdolona ze tak jak na twoim screenie wszyscy gracze maja dodatni bilans zabic w stosunku do zgonow?


bo to blizzard

asysty sa liczone razem z kb
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 26 2015 06:33am
Quote (Mexter @ Mar 26 2015 09:25am)
czemu ta gra jest tak popierdolona ze tak jak na twoim screenie wszyscy gracze maja dodatni bilans zabic w stosunku do zgonow?


janusz kurwa takedowns, l2read
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 26 2015 11:04am
kupowe gierki
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 27 2015 04:07pm


Cos na ogarnietych graczy trafiam ostation, wszystko na solo queue.
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Mar 27 2015 04:20pm
od dwoch dni w kazdej grze w moim i przeciwnym teamie jest sylwana.
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 27 2015 04:31pm
Quote (nef200 @ 28 Mar 2015 00:20)
od dwoch dni w kazdej grze w moim i przeciwnym teamie jest sylwana.


pickuj counter na nią i profit
Go Back To Polska Topic List
Prev196979899100120Next
Add Reply New Topic New Poll