Quote (Lander @ Mar 25 2015 08:31pm)
przypominam ze najwieksza zaraza w tej grze poza ruskimi to lolowcy dla ktorych robienie celow mapy jest za trudne
Owsze, drugie miejsce to gracze Novy myslacy, ze to Call of Duty i bawiacy sie w snajpera, ale kogos tez trzeba boostowac

