d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev196979899100469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Apr 14 2013 06:55am
Quote (osk4rr @ Apr 14 2013 01:32am)
Czy takie butki sie nadaja? Supinacja, bieganie po asfalcie :P

sklepbiegacza.pl/  produkt/asics_gel-hyper33


Pomoże ktoś?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 14 2013 01:04pm


pierwszy raz od run warsaw (10.2012) przeczolgalem sie 10 km ;]
czasy mizerne ale podstawowym celem bylo przebiegniecie bez zgonu

This post was edited by cOr on Apr 14 2013 01:28pm
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 14 2013 01:22pm
Quote (arachno_m @ 13 Apr 2013 19:21)
sklepbiegacza.pl
Jeśli chodzi o trialowe, to mają tak szeroką, stabliną i sztywną podeszwę, że noga nie powinna Ci uciekać do środka.


a jednak...
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 14 2013 01:36pm
Quote (cOr @ 14 Apr 2013 20:04)
http://wrzuc.se/images/516afd8ec50f8.jpg

pierwszy raz od run warsaw (10.2012) przeczolgalem sie 10 km ;]
czasy mizerne ale podstawowym celem bylo przebiegniecie bez zgonu


Jakbym przebiegł teraz 10 km w takim tempie to bym był happy :D
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Apr 14 2013 01:48pm
tiaa chcialem dzisiaj zrobic nowa dluzsza trase co by zmierzyc ile dokladnie ma to mi endomondo na 8.x km padlo i bede musial jutro probowac kolejny raz ;/
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Apr 14 2013 01:49pm
Quote (cOr @ 14 Apr 2013 19:04)
http://wrzuc.se/images/516afd8ec50f8.jpg

pierwszy raz od run warsaw (10.2012) przeczolgalem sie 10 km ;]
czasy mizerne ale podstawowym celem bylo przebiegniecie bez zgonu
pozdro mokotow!!

Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 14 2013 03:01pm
Quote (osk4rr @ Apr 14 2013 02:55pm)
Pomoże ktoś?

Hyper 33 reprezentują nowy trend forsowany przez m.in. Asicsa - bieganie naturalne/minimalistyczne. Płaska podeszwa z małą ilością amortyzacji, ale stabilna.
Jeśli jesteś szybkim i dynamicznym biegaczem (biegasz z śródstopia/palców) to jest to but dla Ciebie.
Jeśli wśród Asicsów szukasz buta dla supinatora z tradycyjną żelową amortyzacją, to wybierz Cumulusy (jakiś starszy model wyrwiesz za 250-300pln).

Trening trochę bardziej dynamiczny przed Warszawą:



This post was edited by arachno_m on Apr 14 2013 03:03pm
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 15 2013 04:39am
lece zrobic wczorajszy trening, sloneczko grzeje az milo
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 15 2013 06:11am
Kurne widzę trasy po po 10 Km, ja narazię po 5 km robię, chociaż dzisiaj taka pogoda ze 10 bym Strzelił

ech Wprowadzanie przez pisanie za erkanie

This post was edited by blejdowy on Apr 15 2013 06:12am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 15 2013 08:10am
Pogoda tak piękna, że aż chciałoby się iść biegać, ale dziś dzień przerwy...
No i mi słuchawki przyszły, więc full zestaw już mam ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev196979899100469Next
Add Reply New Topic New Poll