Quote (2007 @ Nov 22 2012 02:39pm)
Bardzo fajnie. Jesteśmy z Ciebie dumni, a teraz pozwolisz, że podzielę się tą informacją z mitonem.
~pozdrawiam.
moj przyjaciel bushlick ktory ma konto na tym forum. Po co mu chcesz dupe zawracac? myslalem, ze on HC gra
pozwole sobie na pochwalenie sie jesio raz
This post was edited by HunTer]nK[ on Nov 22 2012 08:46am