d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1969798991001715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold: 97.84
Nov 22 2012 07:30am
ja jak gram demon hunterem to mnie wywala. chuj wie czemu, a barbem moge grac i nic sie nie dzieje

aha znalazlem kolejny klucz i mam juz 3 machiny

e. 2007 This users' message box is currently full. Please try again later.

This post was edited by vipszczur on Nov 22 2012 07:32am
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 22 2012 07:37am
Quote (kaaba @ Nov 22 2012 01:22pm)
Myr i Unstop czy jakos tak (xd) - tez wam wywala diablo w nocy? (if you know what i mean)


mi dzis wywalilo i wlasnie nie wiem czemu kurwa

This post was edited by t0xy on Nov 22 2012 07:37am
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold: 97.84
Nov 22 2012 07:39am
2007 jak cos mam chetnego cm wizza, podobno dobry :p pmnij mnie btagiem albo wyczysc skryznke


btw. dropnela mi najgorsza godzina wiedzm na ah ;DD
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Nov 22 2012 08:14am
muj pszyjaciel znalazl
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 22 2012 08:39am
Quote (HunTer]nK[ @ Nov 22 2012 04:14pm)
muj pszyjaciel znalazl
http://i49.tinypic.com/4puj53.png


Bardzo fajnie. Jesteśmy z Ciebie dumni, a teraz pozwolisz, że podzielę się tą informacją z mitonem.

~pozdrawiam.
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Nov 22 2012 08:44am
Quote (2007 @ Nov 22 2012 02:39pm)
Bardzo fajnie. Jesteśmy z Ciebie dumni, a teraz pozwolisz, że podzielę się tą informacją z mitonem.

~pozdrawiam.


moj przyjaciel bushlick ktory ma konto na tym forum. Po co mu chcesz dupe zawracac? myslalem, ze on HC gra
pozwole sobie na pochwalenie sie jesio raz


This post was edited by HunTer]nK[ on Nov 22 2012 08:46am
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Nov 22 2012 08:46am
Quote (HunTer]nK[ @ Nov 22 2012 03:44pm)
moj przyjaciel bushlick ktory ma konto na tym forum. Po co mu chcesz dupe zawracac? myslalem, ze on HC gra


czemu ty jestes gildii Trollin' zamiast w patriotach, ktorzy odpowiadaja twojemu poziomowi inteligencji?
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Nov 22 2012 08:48am
Quote (DrCox @ Nov 22 2012 02:46pm)
czemu ty jestes gildii Trollin' zamiast w patriotach, ktorzy odpowiadaja twojemu poziomowi inteligencji?


postanowilem zostawic miejsce dla ciebie
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Nov 22 2012 08:48am
Quote (DrCox @ 22 Nov 2012 16:46)
czemu ty jestes gildii Trollin' zamiast w patriotach, ktorzy odpowiadaja twojemu poziomowi inteligencji?


coz trollin
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Nov 22 2012 09:33am
Quote (2007 @ 22 Nov 2012 16:39)
Bardzo fajnie. Jesteśmy z Ciebie dumni, a teraz pozwolisz, że podzielę się tą informacją z mitonem.

~pozdrawiam.


aha czyli slowo przyjaciel jest slowem zakazanym, t4i
Go Back To Polska Topic List
Prev1969798991001715Next
Add Reply New Topic New Poll