d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev196979899100206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jun 24 2011 01:42pm
Quote (lszcz @ 24 Jun 2011 21:41)
szranken hed kontra na magmusa widze


No raczej. Na wiekszosc inicjatorow to najlepsza kontra.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 24 2011 01:43pm
Quote (Saygon @ 24 Jun 2011 21:42)
No raczej. Na wiekszosc inicjatorow to najlepsza kontra.


a szranken broni przed superiorem? chyba nie
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jun 24 2011 01:44pm
Quote (lszcz @ 24 Jun 2011 21:43)
a szranken broni przed superiorem? chyba nie


Nie. Ale bardzo malo hero ma superior inicjacje. Chyba tylko behe.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 24 2011 01:48pm
Quote (Saygon @ 24 Jun 2011 21:44)
Nie. Ale bardzo malo hero ma superior inicjacje. Chyba tylko behe.
http://www.heroesofnewerth.com/images/heroes/3/icon_128.jpg


devo phisicial i superior ulti
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jun 24 2011 01:49pm
Quote (lszcz @ 24 Jun 2011 21:48)
devo phisicial i superior ulti


No tak, ale dmg juz normal, a behe ma superior dmg.
Generalnie physical ma duzo hero, ale to juz inny zestaw itemow sie kupuje.
Ale jak wiemy devo to slaby inicjator.
Member
Posts: 2,745
Joined: Sep 18 2010
Gold: 0.99
Jun 24 2011 02:31pm
Quote (Saygon @ Jun 24 2011 08:04pm)
http://www.youtube.com/watch?v=1NLynT-VwpQ

Ladna akcja.


czyzbym slyszal double kill :O
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jun 24 2011 02:40pm
Chcialem grac na garenie ale okazalo sie ze serv maja tylko dla amerykancow jenbane hamburgery
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Jun 24 2011 02:48pm
nie powiem fajna gjera
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jun 24 2011 03:12pm
Quote (Maarthz @ 24 Jun 2011 22:31)
czyzbym slyszal double kill :O


Ta kiedys tak bylo.
Member
Posts: 534
Joined: Mar 10 2006
Gold: 53.29
Jun 25 2011 12:33am
Quote (Saygon @ Jun 24 2011 07:49pm)
No tak, ale dmg juz normal, a behe ma superior dmg.
Generalnie physical ma duzo hero, ale to juz inny zestaw itemow sie kupuje.
Ale jak wiemy devo to slaby inicjator.



Tylko pierwsza fala jest superior dmg (200 / 275 / 350), a dodatkowy dmg z jednostek obok jest juz magiczny.
Go Back To Polska Topic List
Prev196979899100206Next
Add Reply New Topic New Poll