Quote (diz4ster @ Dec 27 2010 05:24pm)
No i bylo dobrze, jeden blad tylko fajny dojebalem... :s
Wjechalem w jakas slepa uliczke, nie zauwazylem znaku ;DD Przynajmniej 'przypomnialem' sobie zawracanie na 3 z uzyciem infrastruktury ;d
Czy z użyciem biegu wstecznego?? Chyba nie miałem czegoś takiego
Quote (crunk_mp @ Dec 27 2010 03:16pm)
Też nie tak szybko. :>
Kurs + jazdy