d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev196979899100125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Dec 27 2010 07:53am
Quote (Fajczak @ Dec 27 2010 02:37pm)
Ja wyrabiam kurs od ponad pół roku, bo nie mam czasu ;ddd.


Długo dość, ja w 3 miechy się uwinąłem,
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 27 2010 08:16am
Quote (AlCapoone @ 27 Dec 2010 14:53)
Długo dość, ja w 3 miechy się uwinąłem,


Też nie tak szybko. :>
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 27 2010 08:20am
Quote (AlCapoone @ Dec 27 2010 02:53pm)
Długo dość, ja w 3 miechy się uwinąłem,


kurs skończyłem w lutym :D
prawko do zdania zostało :
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 27 2010 08:22am
Quote (l1pa @ 27 Dec 2010 15:20)
kurs skończyłem w lutym :D
prawko do zdania zostało :


3 razy juz ujebales, tak ?
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 27 2010 10:24am
No i bylo dobrze, jeden blad tylko fajny dojebalem... :s
Wjechalem w jakas slepa uliczke, nie zauwazylem znaku ;DD Przynajmniej 'przypomnialem' sobie zawracanie na 3 z uzyciem infrastruktury ;d
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 27 2010 10:25am
Quote (diz4ster @ Dec 27 2010 05:24pm)
No i bylo dobrze, jeden blad tylko fajny dojebalem... :s
Wjechalem w jakas slepa uliczke, nie zauwazylem znaku ;DD Przynajmniej 'przypomnialem' sobie zawracanie na 3 z uzyciem infrastruktury ;d


zdales czy nie?
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Dec 27 2010 10:25am
Quote (diz4ster @ Dec 27 2010 05:24pm)
No i bylo dobrze, jeden blad tylko fajny dojebalem... :s
Wjechalem w jakas slepa uliczke, nie zauwazylem znaku ;DD Przynajmniej 'przypomnialem' sobie zawracanie na 3 z uzyciem infrastruktury ;d


Czy z użyciem biegu wstecznego?? Chyba nie miałem czegoś takiego

Quote (crunk_mp @ Dec 27 2010 03:16pm)
Też nie tak szybko. :>


Kurs + jazdy
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 27 2010 10:44am
Quote (AlCapoone @ 27 Dec 2010 17:25)
Czy z użyciem biegu wstecznego?? Chyba nie miałem czegoś takiego


chodzi o zawracanie z uzyciem bramy, podjazdu itp
tez to mialem, tylko za mna stanela elka jakas i 5 minut zastanawiala sie co ma robic a ja ofc z noga na sprzegle i R bo ustapic trzeba...
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Dec 27 2010 11:10am
Quote (elfisher @ Dec 27 2010 05:44pm)
chodzi o zawracanie z uzyciem bramy, podjazdu itp
tez to mialem, tylko za mna stanela elka jakas i 5 minut zastanawiala sie co ma robic a ja ofc z noga na sprzegle i R bo ustapic trzeba...


A no to czyli miałem coś takiego tylko mój instruktor mówił na to inaczej
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold: 165.58
Dec 27 2010 11:12am
Dawno to już było : p.
Kat a+b
Go Back To Polska Topic List
Prev196979899100125Next
Add Reply New Topic New Poll