Quote (GTS001 @ Jan 2 2011 08:38pm)
w flcl więcej z nge niż gurren lagann
plusy flcl
+zajebiście pojebana wyjebana w kosmos fabuła
+imba kreska
+muza
+świetnie dobrane postacie
minusy
-zajebiście pojebana wyjebana w kosmos fabuła, przez co mogą być problemy z interpretacją i wrażenie że sie cuś nie trzyma kupy
-tylko 6 odcinków
cze ziomus
ja ogladam
Higurashi no Naku Koro ni
i gadam do kompa -.-
w stylu
'przesadzili'
'co to kurwa jest'
: ( animka nie dla mnie, ale konstrukcja jak Saygon wczesniej powiedzial dobra, przyznam
w sumie najbardziej mi sie podobal pierwszy odcinek, tu w sumie poczulem chwile groze pod koniec odcinka
i cos 6 chyba, co mion napierdalala drabiną ; D wtedy sie do kompa smialem, ale fajnie to zrobili ; D
ogladam dalej, bo co jak co wciaga
This post was edited by JarooJas on Jan 2 2011 02:19pm