d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev196979899100717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Jan 1 2011 11:58am
host in the Shell
ksiezniczka mononoke
Spirited Away
ogladalem xx razy

reszte obczaje, thx
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2011 12:04pm
cowboy bebop jak najbardziej mi spasowal, na pewno obczaje tez serie :)
jak znacie jeszcze cos sci-fi to gieb pl0x :)
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 2 2011 12:18pm
Quote (sify11 @ 2 Jan 2011 19:04)
cowboy bebop jak najbardziej mi spasowal, na pewno obczaje tez serie :)
jak znacie jeszcze cos sci-fi to gieb pl0x :)


ERGO PROXY - wyjebiste Sc-Fi no i Re-L :)
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Jan 2 2011 12:52pm
Quote (marvolo @ Jan 2 2011 08:18pm)
ERGO PROXY  - wyjebiste Sc-Fi no i Re-L  :)


Akurat główni bohaterowie są, moim zdaniem, największą bolączką EP, ale co kto lubi :)
Member
Posts: 129
Joined: Dec 29 2010
Gold: 1.01
Jan 2 2011 12:58pm
A ja lubie One Piece. Dużo humoru, ciekawi bohaterowie z co ważne ciekawymi, barwnymi osobowościami i kobiety z dużymi balonami. Nami <3 :wub:
Member
Posts: 4,421
Joined: Oct 25 2007
Gold: 2.00
Jan 2 2011 01:12pm
ergo proxy mam od dłuższego czasu ale nie oglądałem, Magik polecał.
natomiast ja polecam flcl, nie wiem czy był już poruszany temat tej animki?
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Jan 2 2011 01:32pm
Quote (GTS001 @ Jan 2 2011 09:12pm)
natomiast ja polecam flcl, nie wiem czy był już poruszany temat tej animki?


Ja natomiast nie polecałbym tego w ciemno - na wszelki wypadek imo lepiej najpierw zapoznać się z TTGL (również Gainaxu), który jest "lightową" wersją Fooly Cooly

This post was edited by Kubus on Jan 2 2011 01:34pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 2 2011 01:37pm
Jeeeeezu furikuri to bylo chyba najgorsze co w zyciu widzialem :o
No, ale kwestia gustu.
Member
Posts: 4,421
Joined: Oct 25 2007
Gold: 2.00
Jan 2 2011 01:38pm
Quote (Kubus @ 2 Jan 2011 20:32)
Ja natomiast nie polecałbym tego w ciemno - na wszelki wypadek lepiej najpierw zapoznać się z TTGL (również Gainaxu), który jest "lightową" wersją Fooly Cooly


w flcl więcej z nge niż gurren lagann
plusy flcl
+zajebiście pojebana wyjebana w kosmos fabuła
+imba kreska
+muza
+świetnie dobrane postacie

minusy
-zajebiście pojebana wyjebana w kosmos fabuła, przez co mogą być problemy z interpretacją i wrażenie że sie cuś nie trzyma kupy
-tylko 6 odcinków
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 2 2011 02:16pm
Quote (GTS001 @ Jan 2 2011 08:38pm)
w flcl więcej z nge niż gurren lagann
plusy flcl
+zajebiście pojebana wyjebana w kosmos fabuła
+imba kreska
+muza
+świetnie dobrane postacie

minusy
-zajebiście pojebana wyjebana w kosmos fabuła, przez co mogą być problemy z interpretacją i wrażenie że sie cuś nie trzyma kupy
-tylko 6 odcinków


cze ziomus

ja ogladam
Higurashi no Naku Koro ni
i gadam do kompa -.-
w stylu
'przesadzili'
'co to kurwa jest'
: ( animka nie dla mnie, ale konstrukcja jak Saygon wczesniej powiedzial dobra, przyznam

w sumie najbardziej mi sie podobal pierwszy odcinek, tu w sumie poczulem chwile groze pod koniec odcinka
i cos 6 chyba, co mion napierdalala drabiną ; D wtedy sie do kompa smialem, ale fajnie to zrobili ; D
ogladam dalej, bo co jak co wciaga

This post was edited by JarooJas on Jan 2 2011 02:19pm
Go Back To Polska Topic List
Prev196979899100717Next
Add Reply New Topic New Poll