Quote (Gold_warrior @ Tue, Sep 1 2009, 03:05pm)
tak otrzyma ale nie wbije wiecej niz 20 lvl i bedzie musiala kupic wowa
wiekszy exp dostanie jesli bedzie chodzic razem z toba i roznica to 3 lvlve miedzy wami jak dobrze pamietam
tak , do 3 lvli roznicy i odleglosc do 100 yardow miedzy charami jesli dobrze pamietam. Aby dostac te 300% expa Twoj kumpel musi kupic WoWa. Oprocz tego kolejna korzyscia dla Ciebie jest to ,ze on może Tobie za każde 2 lvle wbite na jego postaciach dac 1 lvl jednej z Twoich postaci , pod warunkiem ,ze jej level nie bedzie wyzszy. No i jeszcze zebra mount i po pierwszym doladowaniu konta "zaproszonego" - miesiac gry dla Ciebie

Quote (UnknownMan @ Tue, Sep 1 2009, 12:25pm)
niom , szkoda ze pajace z Blizza hordzie dali dragonhawka za free , dziesiatki tego lataja , a takich na lekarstwo ...
+ najrzadszy tytul na serwie
Battlemaster nie jest rzadszy aby ? Chociaz w sumie moze i niekoniecznie :/ Najgorsza w tym wszystkim jest repa z Sentinelami i Arathorami
e: tym razem mYr tutaj
This post was edited by myr00n on Sep 1 2009 09:45am