d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1969798991001680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,175
Joined: Jan 26 2007
Gold: 4,097.00
Sep 1 2009 06:52am
Quote (myr00n @ Tue, Sep 1 2009, 12:50pm)
szalenca tez mam zamiar robic, ale najpierw the exalted i loremaster+seeker po drodze. gora mountow inc soon, kilkadziesiat dni daily wiecej+farmienie golda glownie

zeby nie bylo, bir stad pisze ;D


cze bir
Member
Posts: 3,502
Joined: Jul 28 2006
Gold: 9,785.65
Sep 1 2009 07:17am
Quote (myr00n @ Tue, Sep 1 2009, 12:50pm)
szalenca tez mam zamiar robic, ale najpierw the exalted i loremaster+seeker po drodze. gora mountow inc soon, kilkadziesiat dni daily wiecej+farmienie golda glownie

zeby nie bylo, bir stad pisze ;D


no to troszke roboty jest , skoro seekera nie masz , ale quesciki leca bardzo szybko , z Tooly`m sie do Loremastera scigalismy :)

The Exalted troszke wiecej roboty , kupa daily itp , na ten moment mam 46x exalted , a nie wiem czemu duzo ludzi jest przekonanych ze na to wszystko trzeba mase golda , wystarczy pare altow ;)

dla mnie starczyl rogal lvl 70 do ravenholdtu i druid 80 fast flying do ziolek pod darkmoon faire daily herbalismy
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 1 2009 07:39am
Quote (UnknownMan @ Tue, Sep 1 2009, 01:17pm)
no to troszke roboty jest , skoro seekera nie masz , ale quesciki leca bardzo szybko , z Tooly`m sie do Loremastera scigalismy :)

The Exalted troszke wiecej roboty , kupa daily itp , na ten moment mam 46x exalted , a nie wiem czemu duzo ludzi jest przekonanych ze na to wszystko trzeba mase golda , wystarczy pare altow ;)

dla mnie starczyl rogal lvl 70 do ravenholdtu i druid 80 fast flying do ziolek pod darkmoon faire daily herbalismy


rogala na szczescie mam ;d mam mu tez zamiar zrobic herbalism, ale cos nie moge sie zabrac za wylvlowanie(herbalismu ofc)
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Sep 1 2009 08:10am
<zazdrość>

Pojebani wszyscy jesteście, mnie się explorera nie chce robić, a co dopiero The insane.

</zazdrość>
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Sep 1 2009 08:12am
Quote (Cultus @ Tue, Sep 1 2009, 02:10pm)
<zazdrość>

Pojebani wszyscy jesteście, mnie się explorera nie chce robić, a co dopiero The insane.

</zazdrość>


ta ;D , a tak w ogole to mi sie nawet priestem teraz nie chce grac :/ chyba rerollne jakas inna postac :<
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Sep 1 2009 08:27am
dla zainteresowanych bo ktos tu sie pytal ostatnio czy huntardow przyjmujemy


Death Knight Open
Druid Closed
Hunter Open
Mage Closed
Paladin Closed
Priest Closed
Rogue Closed
Shaman Open
Warlock Closed
Warrior Closed

This post was edited by DeathSquadOfVip on Sep 1 2009 08:28am
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Sep 1 2009 08:41am
Na jakiej zasadzie dziala recruit a friend? Czy osoba ktorej dalem ten kod moze grac na trial by otrzymac ten exp boost?
Member
Posts: 8,824
Joined: Dec 18 2006
Gold: 5.91
Sep 1 2009 09:05am
Quote (nomadwgk @ Tue, Sep 1 2009, 04:41pm)
Na jakiej zasadzie dziala recruit a friend? Czy osoba ktorej dalem ten kod moze grac na trial by otrzymac ten exp boost?


tak otrzyma ale nie wbije wiecej niz 20 lvl i bedzie musiala kupic wowa

wiekszy exp dostanie jesli bedzie chodzic razem z toba i roznica to 3 lvlve miedzy wami jak dobrze pamietam

This post was edited by Gold_warrior on Sep 1 2009 09:06am
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Sep 1 2009 09:25am
Quote (Gold_warrior @ Tue, Sep 1 2009, 09:05am)
tak otrzyma ale nie wbije wiecej niz 20 lvl i bedzie musiala kupic wowa

wiekszy exp dostanie jesli bedzie chodzic razem z toba i roznica to 3 lvlve miedzy wami jak dobrze pamietam


Specjalnie zrobilem nowa postac zeby grac razem, ale exp oboje dostajemy normalny, byc moze musi kupic pelna wersje gry by to dzialalo
.
Quote (myr00n @ Tue, Sep 1 2009, 09:43am)
tak , do 3 lvli roznicy i odleglosc do 100 yardow miedzy charami jesli dobrze pamietam. Aby dostac te 300% expa Twoj kumpel musi kupic WoWa. Oprocz tego kolejna korzyscia dla Ciebie jest to ,ze on może Tobie za każde 2 lvle wbite na jego postaciach dac 1 lvl jednej z Twoich postaci , pod warunkiem ,ze jej level nie bedzie wyzszy. No i jeszcze zebra mount i po pierwszym doladowaniu konta "zaproszonego" - miesiac gry dla Ciebie :)


To w takim razie musze go dojechac zeby kupil ta gre, bo mialem nadzieje ze ze szybko sobie shamana wyleveluje. ;)

This post was edited by nomadwgk on Sep 1 2009 09:46am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 1 2009 09:43am
Quote (Gold_warrior @ Tue, Sep 1 2009, 03:05pm)
tak otrzyma ale nie wbije wiecej niz 20 lvl i bedzie musiala kupic wowa

wiekszy exp dostanie jesli bedzie chodzic razem z toba i roznica to 3 lvlve miedzy wami jak dobrze pamietam


tak , do 3 lvli roznicy i odleglosc do 100 yardow miedzy charami jesli dobrze pamietam. Aby dostac te 300% expa Twoj kumpel musi kupic WoWa. Oprocz tego kolejna korzyscia dla Ciebie jest to ,ze on może Tobie za każde 2 lvle wbite na jego postaciach dac 1 lvl jednej z Twoich postaci , pod warunkiem ,ze jej level nie bedzie wyzszy. No i jeszcze zebra mount i po pierwszym doladowaniu konta "zaproszonego" - miesiac gry dla Ciebie :)

Quote (UnknownMan @ Tue, Sep 1 2009, 12:25pm)
niom , szkoda ze pajace z Blizza hordzie dali dragonhawka za free , dziesiatki tego lataja , a takich na lekarstwo ...

+ najrzadszy tytul na serwie


Battlemaster nie jest rzadszy aby ? Chociaz w sumie moze i niekoniecznie :/ Najgorsza w tym wszystkim jest repa z Sentinelami i Arathorami


e: tym razem mYr tutaj ;)

This post was edited by myr00n on Sep 1 2009 09:45am
Go Back To Polska Topic List
Prev1969798991001680Next
Closed New Topic New Poll