d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev19689699709719721019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Oct 8 2018 12:33pm
Quote (Menthololowy @ Oct 8 2018 07:11pm)
Pytaj syneczku


masz jeszcze Yamahe?
Member
Posts: 2,465
Joined: Oct 8 2015
Gold: 348.00
Oct 10 2018 03:08am
Quote (AlCapoone @ 8 Oct 2018 20:33)
masz jeszcze Yamahe?


Yep. Marzy mi się litrufka 2008r 150km :drool: ale na weselicho zbieram. Póki co musi mi wystarczyć to co mam ;p
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Oct 10 2018 11:20am
Quote (Menthololowy @ Oct 10 2018 10:08am)
Yep. Marzy mi się litrufka 2008r 150km :drool: ale na weselicho zbieram. Póki co musi mi wystarczyć to co mam ;p


Wsiądziesz na litra i nigdy więcej nie będziesz chciał nic słabszego. Mam GSX-R'a 1000 k7, 185KM to jest dopiero zabawa;D
Jak się zastanawiasz nad litrem to Ci mogę polecić w stu procentach
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Member
Posts: 7,779
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Oct 13 2018 11:46am
Przed chwilą kupiłem citroena c4 Picasso jako drugie auto, jestem mega pozytywnie zaskoczony.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Oct 13 2018 12:11pm
Ja w przyszlym roku bede pewnie szukal pierwszego moto. Bedzie fajnie przy moich 198cm wzrostu.
Member
Posts: 7,779
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Oct 13 2018 12:20pm
Quote (Damundo @ Oct 13 2018 06:11pm)
Ja w przyszlym roku bede pewnie szukal pierwszego moto. Bedzie fajnie przy moich 198cm wzrostu.


Ciężki temat? Ja wiosną jakiegoś horneta chciałbym kupic, ale zobaczymy jak to wyjdzie.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Oct 13 2018 12:37pm
Quote (jamjestpan @ 13 Oct 2018 20:20)
Ciężki temat? Ja wiosną jakiegoś horneta chciałbym kupic, ale zobaczymy jak to wyjdzie.


No generalnie spoko, ze nie bede mial problemow z pewnym siedzeniem, nogi zawsze w pelni na ziemii na postoju, ale nawet na niektorych normalnych nakedach czy turystykach nogi zgiete jak na sporcie. Na nauce jezdzilem XJ'a i mi sie potrafily elementy moto w kolana wbijac.
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Oct 13 2018 01:52pm
Quote (Damundo @ Oct 13 2018 08:11pm)
Ja w przyszlym roku bede pewnie szukal pierwszego moto. Bedzie fajnie przy moich 198cm wzrostu.


hyosung 125 gt jest jednym z wiekszych 125 i na takiego bede polowal w marcu pewnie
chociaz przy 198 to nawet litry czy 600 wymiekaja
no chyba ze cruisery ;d
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Oct 13 2018 02:11pm
Quote (AsaroV @ 13 Oct 2018 21:52)
hyosung 125 gt jest jednym z wiekszych 125 i na takiego bede polowal w marcu pewnie
chociaz przy 198 to nawet litry czy 600 wymiekaja
no chyba ze cruisery ;d


To samo mu mówiłem... Przy takim wzroście to ze sportów tylko niektóre litry będą w miarę ok.
Go Back To Polska Topic List
Prev19689699709719721019Next
Add Reply New Topic New Poll