Quote (jamjestpan @ 13 Oct 2018 20:20)
Ciężki temat? Ja wiosną jakiegoś horneta chciałbym kupic, ale zobaczymy jak to wyjdzie.
No generalnie spoko, ze nie bede mial problemow z pewnym siedzeniem, nogi zawsze w pelni na ziemii na postoju, ale nawet na niektorych normalnych nakedach czy turystykach nogi zgiete jak na sporcie. Na nauce jezdzilem XJ'a i mi sie potrafily elementy moto w kolana wbijac.